تیپ عجیب منوچهر هادی با شلوار سربازی و شبیه خلافکار ها در دادگاه

ماجرای تیپ عجیب منوچهر هادی

منوچهر هادی که با همسر سابقش یکتا ناصر بر سر حضانت و نگهداری فرزندانشان در عید نوروز به مشکل بر خورده بودند و هر کدام میخواستند فرزندشان را در زمان تحویل سال نزد خود داشته باشند حسابی در فضای مجازی به جان هم افتادند البته یکتا ناصر برنده ماجرا بود و توانستن جَو فضای مجازی را کاملا علیه منوچهر هادی کند.

تیپ عجیب منوچهر هادی با شلوار سربازی و شبیه خلافکار ها در دادگاه

روز گذشته منوچهر هادی با لباس و تیپ عجیب در دادگاه حضور پیدا کرد تا درباره دخترشان با یکتا ناصر به توافق برسد اما شلوار سربازی و تیپ شبیه خلافکارهای این کارگردان موجب حیرت عکاسان و خبرنگاران شد.

داوود هادی، برادر منوچهر هادی، با انتشار پستی در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: «سرکار خانم یکتا ناصر، دیدن کلیپ تظلم خواهی شما که ماهرانه در نقش یک مادر نگران و یک بانوی مطلقه زجر کشیده عواطف مخاطب را هدف قرار داده بودید هم باعث تاسف و هم باعث نگرانی شدید.»

این پست با واکنش منوچهر هادی همراه شد و او در کامنتی نوشت: «خدا به طایفه ناصر رحم کرد که پای سوفیا وسطه بی‌حرمتی به مادرم، خدا بهتون رحم کرد.» گفتنی است که کامنت و پست برادران هادی با واکنش‌های تندی از سوی طرفداران آنان همراه شد.

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا