عکس خواهر عادل فردوسی پور لو رفت! شباهت عجیب انها را ببینید

عکس خواهر عادل فردوسی پور لو رفت! شباهت عجیب انها را ببینید

تصویری به عنوان خواهر عادل فردوسی پور در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود که گفته میشود شباهت انها بسیار زیاد است!

درحالی که این خانم خواهر فردوسی پور نیست و صرفا تشابه چهره دارند!

ماجرای عکس خواهر عادل فردوسی پور

عکس خواهر عادل فردوسی پور لو رفت! شباهت عجیب انها را ببینید

اینکه برخی از پیج های اینستاگرامی صرفا برای جذب فالوئر اقدام به انتشار تصاویر فیک میکنند بسیار تامل برانگیز است.

لازم به ذکر است عادل فردوسی پور دارای یک خواهر و یک برادر است اما تا به حال هیچ تصویری از خواهر او در فضای مجازی منتشر نشده است.

عادل فردوسی پور کار رسانه ای را در سال 1372 با روزنامه نگاری در روزنامه ابرار ورزشی به سردبیری اردشیر لارودی آغاز کرد. عادل در آن زمان دانشجوی سال سوم کارشناسی بود و در بخش ترجمه صفحه فوتبال خارجی کار می کرد. او بعد از قبولی در آزمون گزارشگری صدا و سیما، مدت زمانی را از روزنامه نگاری فاصله گرفت. این مجری تلویزیونی برای مجله ورد ساکر چند یادداشت نوشته است.

خواهر عادل فردوسی پور لو رفت! شباهت عجیب انها را ببینید +عکس

فردوسی پور با گزارش جام جهانی فوتبال 1377 توانست خود را به همه بشناساند و از آن پس بعنوان گزارشگر بازی های زنده و مهم ایران و خارج انتخاب شد. او سپس با مجله سروش جوان، همشهری و روزنامه جام جم نیز شروع به همکاری کرد و گهگاهی برای ماهنامه ورزش انگلستان بنام ورلد ساکر نیز مطلب می نویسد.

او در خرداد ماه 1378 وقتی 25 ساله بود با ایده از یک برنامه ایتالیایی و موافقت مسئولان صدا و سیما برنامه نود را از شبکه سه به روی آنتن برد. این برنامه تخصصی فوتبال او را به شهرت زیادی رساند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *