بیوگرافی بازیگران فیلم خورشید (مجید مجیدی) + کودکان کار فیلم خورشید

دانلود رایگان فیلم خورشید (کارگردان مجید مجیدی) + بازیگران فیلم خورشید را به همراه خلاصه داستان در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بازیگران فیلم خورشید (کارگردان مجید مجیدی)

آقای مجید مجیدی یکی از کارگردان های سرشناس کشورمان در جدیدترین کار هنری خود به تولید فیلم خورشید پرداخته است که انقدر خوب از عهده این کار برامده که مورد تحسین بسیاری از مردم و کارشناسان سینما قرار رفته است.

ایشان که با ساخت فیلم های پرفروش و مهم معروف است توانسته اینبار هم نشان دهد از در موضوع خاص کودکان کار نیز از بهترین ها باشد که مشکلات این کودکان را به خوبی به تصویر بکشاند.

او برای ساخت این فیلمم از سه کودک کار واقعی استفاده کرده است که در کف خیابان به دنبال پول جهت امرار معاش خانواده اش است.

بازیگران فیلم خورشید (کارگردان مجید مجیدی)

بازیگران فیلم خورشید

بازیگران سرشناس زیادی در این کار سینمایی بازی میکنند که عبارتند است علی نصیریان ،جواد عزتی، طناز طباطبایی ،صفر محمدی ،علی غابشی و سه کودک کار به نام های روح‌الله زمانی شمیلا شیرزاد و ابوالفضل شیرزاد.

برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فجر

این فیلم در سی و هشتیمن جشنواره فیلم فجر موفق شد که سیمرغ بلورین بهترین فیلم و فیلمنامه را از آن خود کند.

گریه شمیلا شیرزاد کودک کار افغانی در نشست خبری فیلم خورشید

خلاصه داستان فیلم خورشید

‌خورشید فیلم طبقه است. فیلم آدم‌ها، بچه‌ها، شهر، خیابان‌ها، بیمارستان، بچه‌ها، مترو، دستفروش‌ها، از دست‌دادن‌ها، بچه‌ها. بله، خورشید بیشتر از همه، فیلم بچه‌هاست. فیلم تقلای طبقه‌ای که هنوز بزرگ نشده، فرسوده‌اند. روایتی که بدون بزرگ‌نمایی یک اتفاق یا دوره‌ای، داستان طبقه‌ای را تعریف می‌کند. شاید برای همین است که توی ذوق نمی‌زند. ترحم نمی‌گیرد.

دانلود رایگان فیلم خورشید (کارگردان مجید مجیدی) + بازیگران فیلم خورشید

بازتاب یک طبقه است، با اینکه فیلم خوبی از کار درآمده باشد، دو اتفاق مجزاست. در روایت منطبق با واقعیت داستان‌هایی این چنینی، چیزی که توی ذوق می‌زند و فیلم را به ورطه باورناپذیری می‌برد اغراق و فریاد زدن است. مجیدی فریاد نمی‌زند. داستان تعریف می‌کند. او داستان طبقه‌ای را می‌گوید که زیر پوست شهر بی‌صدا برای زندگی‌شان می‌جنگند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی شمیلا شیرزاد بازیگر افغانی فیلم خورشید +اینستاگرام و عکسبیوگرافی شمیلا شیرزاد بازیگر افغانی فیلم خورشید

دانلود رایگان فیلم خورشید

بعد از اینکه این فیلم به شبکه نمایش خانگی امد لینک دانلود رایگان آن قرار خواهد رفت.

دانلود رایگان فیلم خورشید (کارگردان مجید مجیدی) + بازیگران فیلم خورشید

روح‌الله زمانی بهترین بازیگر جوان جشنواره ونیز شد

مجید مجیدی جایزه را به جای او دریافت کرد و با شمیلا شیرزاد روی صحنه رفت.

▫️شمیلا شیرزاد: من و امثال روح‌الله همه کودکیمان را در خیابان دست‌فروشی کردیم. من تا همین یک سال پیش دست‌فروشی می‌کردم. از آقای مجیدی ممنونم که رویاهای ما را به ما برگرداند.

▫️روح‌الله زمانی هم در پیامی ویدئویی ضمن تشکر از هیات داوران و مجید مجیدی آرزو کرد که روزی برسد که در جهان کودک کاری نباشد.

«شمیلا شیرزاد» روی سن جشنواره ونیز: آقای مجیدی و سینما همه رویاهای کودکی را به ما برگرداند
من تا همین یک سال پیش در مترو دست فروشی میکردم…

دانلود رایگان فیلم خورشید (کارگردان مجید مجیدی) + بازیگران فیلم خورشید

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *