دختر و پسر خداداد عزیزی را ببینید (عکس جدید فاطمه و امیرحسین)

دختر و پسر خداداد عزیزی را ببینید (عکس جدید فاطمه و امیرحسین) فرزندان خداداد عزیزی را ببینید

خداداد عزیزی فوتبالیست سابق تیم ملی کشورمان دارای دو فرزند دختر و پسر بوده که نام دخترش فاطمه و نام پسر امیرحسین است.

شباهت جالب فرزندانش به او باعث شده که در شبکه های اجتماعی به ان واکنش نشان دهند و بگویند که “دخترش از خودش بیشتر خداداد عزیزی تره”

دختر و پسر خداداد عزیزی را ببینید (عکس جدید فاطمه و امیرحسین)

خداد عزیزی با اینکه سالهاست متاهل است و دو فرزند نیز دارد ولی عکسی از همسر وی هیچگاه منتشر نشده است و اطلاعات زیادی در مورد ازدواجش وجود ندارد. البته برخی رسانه از خانمی داخل عکس قدیمی زیر به عنوان همسر خداداد معرفی کردند که این خبر درست نیست!

و ۴۷ بازی ملی برای تیم ملی فوتبال ایران انجام داده و ۱۱ گل نیز به ثمر رسانده‌است. او در سال ۱۹۹۶ به عنوان بازیکن برتر کنفدراسیون فوتبال آسیا و در همان سال به عنوان بهترین و ارزشمندترین بازیکن جام ملت‌های آسیا انتخاب شد نقش مهمی در صعود ایران به جام جهانی ۱۹۹۸ داشت.

عزیزی فوتبال حرفه‌ای را با تیم ابومسلم آغاز کرد، در سال ۱۳۷۱ برای گذراندن سربازی به فتح تهران پیوست. از سال ۱۳۷۴ به بهمن پیوست در سال ۱۳۷۵ به عنوان بازیکن کمکی برای پرسپولیس در جام باشگاه‌های آسیا بازی کرد و پس از درخشش در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۱۹۹۶ و انتخاب به عنوان ارزشمندترین بازیکن این مسابقات و چندی بعد کسب عنوان بهترین بازیکن سال کنفدراسیون فوتبال آسیا به تیم فوتبال کلن در دسته اول بوندس لیگا آلمان پیوست.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *