تصاویر رامانا سیاحی در اکران فیلم ایرانی

تصاویر رامانا سیاحی ظاهر متفاوت رامانا سیاحی در اکران فیلم ایرانی شاخ کرگدن در پردیس ملت با عکس های جالب و دیدنی را در مجله شبونه مشاهده کنید.

تصاویر رامانا سیاحی در اکران فیلم ایرانی

رامانا سیاحی بدل آنجلینا جولی در فیلم ایرانی شاخ کرگدن به جای آنجلینا جولی بازی کرده و با تیم فیلم سازی ایرانی همکاری کرده است.
فیلم سینمایی شاخ کرگدن ساخته محسن محسنی است که به موضوع مهاجرت و پدیده تحصیل در خارج از کشور پرداخته و در این فیلم از بازیگران خارجی استفاده کرده و تم فیلم پلیسی می باشد که پژمان بازغی نیز در آن حضور دارد.

 

تصاویر رامانا سیاحی ,ظاهر متفاوت رامانا سیاحی در اکران فیلم ایرانی

بدل آنجلینا جولی در پردیس ملت

عوامل و بازیگران این فیلم پژمان بازغی، اتری وسکانیان، رضا حیدری، انوشیروان محسنی، شقلیق کفایی، ویکتوریا آنتابیان، آشوت وسکانیان، فرشید شفیعی، فرید کیانی و بابک نوری هستند که ایفای نقش می کنند.

 

رامانا سیاحی ,ظاهر متفاوت رامانا سیاحی در اکران فیلم ایرانی

عکس با حجاب رامانا سیاحی

سیاح دختر ایرانی تباری است که به دلیل شباهت بیش از حد به آنجلینا جولی بازیگر هالیوود در دنیا مشهور است و پیج وی پر از عکس هایش و آنجلینا می باشد.

رامانا سیاحی ,ظاهر متفاوت رامانا سیاحی در اکران فیلم ایرانی

عکس رامانا سیاحی

رامانا سیاحی ,تصاویر رامانا سیاحی در اکران فیلم ایرانی

وی متولد سال 1364 در 12 مهر در تهران است و دختر دو رگه ایرانی کانادایی می باشد و در رشته گرافیک نحصیل کرده است.

 

وی شهروند کانادایی است و به ایرلن نیز رفت و امد دارد و به تازگی در پردیس ملت حضور یافته و در جمع هنرمندان شرکت کرده است.

رامانا سیاحی ,تصاویر رامانا سیاحی در اکران فیلم ایرانی

خلاصه فیلم شاخ کرگدن این است که سال ها است که صدرا خارج از کشور زندگی می کند او زمینه تحصیل خواهرش بهار را در خارج از ایران فراهم کرده است. صدرا تصمیم دارد روز تولد بهار در سفری که انتظارش را می کشد…بهترین هدیه را به بهار بدهد اما در مسیر فرودگاه ارمنستان تا هتل، ربایندگان بهار را گروگان می گیرند تا اینکه…

رامانا سیاحی همزاد آنجلینا جولی ,تصاویر جالب رامانا سیاحی در اکران فیلم ایرانی

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.