فیلم کامل رقص هندی ماکان بند در کنسرت دیشب + واکنش ها

فیلم کامل رقص هندی ماکان بند در کنسرت دیشب + واکنش ها

رقص هندی ماکان بند در کنسرت دیشب که برگزار کرده بودند دستمای طنز بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار گرفته است کاربران شبکه‌های اجتماعی معتقد هستند این خواننده‌ها به جای اینکه بر روی کیفیت موزیک و صدای خود برنامه‌ریزی کنند به دنبال سرگرم کردن هواداران خود هستند و گویا نمی‌دانند که کنسرت موسیقی باید خواننده سعی کند که کیفیت موسیقی خود را افزایش بدهد البته هواداران ماکان بند به این موضوعات توجهی ندارند و همین که خواننده‌های مورد علاقه خود را در کنسرت در نزدیک می‌بینند برایشان کافیست.

ماکان بند شب گذشته در کنسرت خود برای سرگرم کردن هوادارانش از رقص هندی استفاده کرد! رقص هندی ماکان بند به صورت هماهنگ باعث شد که هوادارانشان در این کنسرت غافلگیر شوند و به وجد بیاییند.

فیلم کامل رقص هندی ماکان بند

این اولین بار نیست که این خواننده ها چنین کاری میکنند و قبلا نیز در کنسرت های خود اقدام به رقصیدن کرده اند.

به نظر میرسد انها میخواهند با این شیوه شب به یاد ماندنی برای هوادارانشان خلق کنند برای همین علاوه بر خوانندگی به رقص و حرکات موزون نیز میپردازند.

همچنین ببینید:

فیلم کامل رقص ماکان بند در کنسرت به سبک مایکل جکسون

کنسرت ماکان بند تقلید از ریحانا بازهم کپی بازهم آبرو ریزی

فیلم کامل کنسرت ماکان بند ۲۳ بهمن

برخی از کاربران نیز به این اقدام خواننده های ماکان بند واکنش نشان دادند و نوشتند که آنها باید روی اجرا زنده تمرکز کنند و برخی از کاربران دیگر از کار انها حمایت کردند.

فیلم کامل رقص هندی ماکان بند در کنسرت دیشب + واکنش ها

خواننده های ماکان بند گویا مایکل جکسون را الگوی خود قرار داده اند از انتخاب لباس ها و رقصیدن در کنسرت نشانه هایی از کنسرت های مایکل جکسون به چشم میخورد.

برخی کاربران دیگر معتقد هستند که ماکان بند سعی میکنند با این کارها حتی توجه افرادی که هوادار آنها نیستند را هم جلب کرده و انها را هم برای امدن به کنسرت تشویق کنند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *