درمان کرونا با زهر زنبورعسل فیلم صحبت های کارشناس برنامه طبیب

درمان کرونا با زهر زنبورعسل فیلم صحبت های کارشناس برنامه طبیب را در مجله شبونه مشاهده نمایید.

درمان کرونا با زهر زنبورعسل

پروفسور عظیم اکبرزاده خیاوی کارشناس برنامه طبیب که از شبکه سوم سیما پخش میشود امروز گفت که زهر نیش زنبور میتواند که بیماری کرونا را درمان کند! او به وزارت بهداشت پیشنهاد داد هرچه سریعتر این دارو را تولید کنند و هیچ گونه عارضه ای نیز ندارد.

آقای عظیم اکبرزاده خیاوی معتقد است که زهر زنبور میتواند بیماری های تنفسی را کاملا علاج کند و کاملا طبیعی بوده و هیچگونه مواد شیمیایی نیز در ان وجود ندارد.

او گفت: من حتی فرمول واکسن زهر زنبور عسل را برای ویروس کرونا آورده‌ام. از شمال کره زمین تا جنوب کشور بدانند واکسن هم نمی‌تواند برای از بین رفتن ویروس کرونا موثر باشد بلکه تنها نیش زنبور عسل این قابلیت را دارد. اگر حدود یک ماه زهر نیش زنبور را به کارشناسان ما بدهید می‌توانند داروی مناسب این ویروس منحوس را کشف کنند. باید بدانید این دارو هیچ عارضه‌ای هم ندارد و حتی می‌تواند راه‌حلی برای رفع بیماری حاد تنفسی باشد.

درمان کرونا با زهر زنبورعسل

در بعضی شهرها مانند مشکین‌شهر و اردبیل هیچ کندوداری ویروس کرونا نگرفته است. بر اساس آزمایشی که با همکاری یکی از دانشجویان خود انجام داده‌ام مشاهده شد با تزریق زهر زنبور به یک بیمار حاد کرونایی، این فرد پس از یک روز کاملاً بهبود یافت و با تزریق زهرزنبور عسل در زانو، می‌توان کرونا را درمان کرد.

او گفت: من حتی فرمول واکسن زهر زنبور عسل را برای ویروس کرونا آورده‌ام. از شمال کره زمین تا جنوب کشور بدانند واکسن هم نمی‌تواند برای از بین رفتن ویروس کرونا موثر باشد بلکه تنها نیش زنبورعسل این قابلیت را دارد. اگر حدود یک ماه زهرنیش زنبور را به کارشناسان ما بدهید می‌توانند داروی مناسب این ویروس منحوس را کشف کنند. باید بدانید این دارو هیچ عارضه‌ای هم ندارد و حتی می‌تواند راه‌حلی برای رفع بیماری حاد تنفسی باشد.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *