فیلم سحر قریشی: حمید فرخ نژاد به من پیشنهاد جنسی داد قبول نکردم

سحر قریشی: حمید فرخ نژاد پیشنهاد جنسی داد قبول نکردم +فیلم

سحر قریشی میگوید حمید فرخ نژاد به او پیشنهاد جنسی داده است و وقتی فهمیده طلاق گرفته به او پیشنهاد بی شرمانه داده است.

سحر قریشی یکی از بازیگران سینما که همیشه با حاشیه هایش شناخته میشود مدعی است که حمید فرخ نژاد به او پیشنهاد جنسی داد اما قبول نکرده است او میگوید در حاشیه فیلم دوباره با هم به او پیشنهاد داده که شبانه با هم باشیم اما من قبول نکردم.

فیلم ادعای سحر قریشی درباره پیشنهاد حیمد فرخ نژاد

قریشی در ادامه صحبت هایش میگوید حمید فرخ نژاد با اینکه متاهل بود اما هر کثافت کاری انجام میداد و به من پیشنهاد دوستی و رابطه میداد و وقتی که قبول نکردم کاری کرد که برخی از کارگردانها تمایلی به همکاری با من نداشته باشند.

همچنین ببینید:

ماجرای حامله شدن سحر قریشی +عکس

بیوگرافی سحر قریشی بازیگر و همسر اول و دومش +طلاق  

صحبت های سحر قریشی درباره حمید فرخ نژاد

این بازیگر درباره فرخ نژاد ادامه داد که او همه کثافت کاری های خود را در ایران انجام داد و حالا به خارج از کشور رفته و علیه جمهوری اسلامی جبهه گرفته است و دم از آزادی و حمایت از زنان میزند در حالی که پایش بیافتد به شدت بی رحم و شیطان صفت است.

فیلم سحر قریشی: حمید فرخ نژاد به من پیشنهاد جنسی داد قبول نکردم

قریشی که بعد از رابطه با تتلو و تتوهایی که بر روی خود زده است به احتمال زیاد از دنیای بازیگری کنار گذاشته شود و کمتر کارگردانی حاضر است با این تتوها قریشی پیشنهاد بازیگری بدهد.

او چند پیش علیه تتلو صحبت کرده بود و گفت که به اجبار تتو زده است که با واکنش شدید تتلو مواجه شد تتلو در ویدیویی مدعی شد که قریشی خودش به میل خود تمایل به تتو کاری داشته است و هیچگاه او را مجبور نکرده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. سلام فضای سینما چقدر کثیف و پست و مافیایی هستش
    از بازیگرهای زن چقدر سوء استفاده جنسی
    و گرو کشی میشه بابت بازی دادن و انتخاب شدن جهت بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *