فیلم سحر قریشی: مهدی طاری به خواستگاری آمد اما مادرش قبول نکرد

سحر قریشی: مهدی طارمی به خواستگاری آمد اما مادرش قبول نکرد

سحر قریشی در اظهارات اخیر خود مدعی شده که مهدی طارمی به خواستگاری او آمده اما مادر مهدی طارمی راضی نبوده و در نهایت قبول نکرده و مهدی طارمی هم به حرف مادرش گوش داد و کنار کشید.

فیلم خواستگاری مهدی طارمی از سحر قریشی

رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی یکی از جنجالی ترین رابطه ها در فضای مجازی بود که چند تصویر از انها رسانه ای شد و در نهایت گفته شد که این رابطه به هم خورده و سحر قریشی مبلیغ قابل توجهی از این فوتبالیست گرفته و پس نداده است حالا سحر قریشی مدعی است که رابطه انها حتی به خواستگاری هم کشیده شده است و چون مادر مهدی طارمی قبول نکرده ازدواج انها منتفی شده است.

سحر قریشی بعد از رابطه با مهدی طارمی

سحر قریشی مدتی بعد از رابطه با مهدی طارمی با امیر تتلو وارد رابطه شد که رابطه آنها نیز حسابی جنجال افرین شد و در نهایت به جدایی ختم شد و تنها دست اوردی که برای سحر قریشی داشت تتو های صورت و دستان این بازی بود که گویا او را از سینما و تلویزیون کاملا دور کرده است.

سحر قریشی: مهدی طارمی به خواستگاری آمد اما مادرش قبول نکرد

سحر قریشی همچنین گفته بود که حمید فرخ نژاد به او پیشنهاد رابطه جنسی داده بود و او قبول نکرده است! اتهامی سنگین به حمید فرخ نژاد که این روزها در امریکا بوده و علیه نظام فعالیت میکند و سحر قریشی میداند دست این بازیگر برای شکایت از ادعاهای او کوتاه است.

همچنین ببینید:

فیلم سحر قریشی: حمید فرخ نژاد پیشنهاد جنسی داد قبول نکردم

ماجرای جدایی مهدی طارمی و سحر قریشی

ماجرای حامله شدن سحر قریشی +عکس

طارمی خیلی خانواده دوست است. همیشه برای پدر و مادرش احترام زیادی قائل است. معتقد است اگر به چیزی در زندگی رسیده به خاطر آنهاست. در ماجرای خواستگاری او از یک بازیگر سینما، مادرش ظاهرا مخالف ازدواجشان بود که مهدی اتفاقا به حرفش گوش داد. او به قول خودش همیشه تلاش می‌کند از «شر» و «جنجال» دور باشد ولی درخشش در پرسپولیس اتفاقا برایش حاشیه‌هایی داشت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *