فیلم کامل / سلنا گومز و مدونا در عروسی سام اصغری و بریتنی عکس و تصاویر

سلنا گومز و مدونا در عروسی سام اصغری و بریتنی و خواهران سام اصغری که سوژه عکاسان خبری شده است.

فیلم کامل / سلنا گومز و مدونا در عروسی سام اصغری و بریتنی عکس و تصاویر

سلنا گومز و مدونا در عروسی سام اصغری

چند روز پیش مراسم عروسی بریتنی خواننده و بازیگری معروف آمریکایی با سام اصغری برگزار شد که در این مراسم چهره های سرنشاسی مهمان بودند.

والدین اسپیرز، لین و جیمی، و خواهر کوچکترش، جیمی لین، از جمله کسانی بودند که به مراسم دعوت نشدند. با توجه به اینکه این خواننده به طور علنی از خانواده‌اش انتقاد کرده است، این موضوع چندان تعجب برانگیز نبود.

✅ همچنین ببینید علت سقط جنین بریتنی اسپیرز و سام اصغری مشخص شد

و علیرغم گمانه زنی طرفداران مبنی بر اینکه دو پسرش شان پرستون 16 ساله و جیدن جیمز 15 ساله ممکن است موقع قدم زدن مادرشان در راهرو حضور داشته باشند اما حضور پیدا نکردند اما حضور غیر منتظره پدر پسرهایش یکی از اتفاقاتی که در مراسم عروسی بریتنی رخ داد حضور غیر منتظره همسر سابقش بود که تصمیم داشت عروسی را به هم بریزد امام نیروهای امنیتی او را به بیرون هدایت کردند.

فیلم کامل / سلنا گومز و مدونا در عروسی سام اصغری و بریتنی عکس و تصاویر

فدرلاین همسر سابق بریتنی از سال 2004 تا 2007 با او ازدواج کرده بود و بعد از به دنیا آمدن دو فرزند از هم جدا شدند.

ازدواج مجلل و زیبای این زوج در عمارت بزرگ آن‌ها در کالیفرنیا برگزار شد. بریتنی اسپیرز در رابطه با تزئینات خاص و زیبای خانه‌اش در مراسم عروسی به مجله ووگ گفته:«می‌خواستیم خانه را طوری طراحی کنیم که گرم و صمیمی باشد. تا دوستان و خانواده‌مان احساس نزدیکی به هم داشته باشند. به همین خاطر هم سعی کردیم از رنگ‌های گرمی مانند قرمز، صورتی، طلایی و کرم در طراحی استفاده کنیم.»

لباس عروس سفید، تنها لباسی نبود که بریتنی در این مراسم پوشید. او دو لباس دیگر هم پوشید. یک لباس کوتاه مشکی، یک پیراهن قرمز رنگ. این دو لباس هم دقیقا مانند لباس عروس اصلی بریتنی، توسط ورساچه طراحی شده بودند.

لازم به ذکر است که سام اصغری هم کت و شلواری از ورساچه به تن کرده بود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.