بازیگر نقش سوژین در سریال نون خ 5 کیست + بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش سوژین در سریال نون خ 5 کیست + بیوگرافی و عکس

سوژین در سریال نون خ 5 کیست

غریبه حسنپور بازیکر نقش سوژین در سریال نون خ میباشد او متولد 8 شهریور 1385 در شهر سقز است و از بازیگران با استعداد تئاتر کردستان میباشد او میگوید یکی از آرزوهایم بازی در سریال نون خ بود و عاشق کارهای سعید آقاخانی بودم.

بازیگر نقش سوژین در سریال نون خ 5 کیست + بیوگرافی و عکس

بیوگرافی غریبه حسنپور

غریبه حسنپور متولد 8 شهریور 1385 در شهر سقز کردستان است دارای لیسانس مدیریت دولتی میباشد به مدت سه سال به عنوان دستیار لباس در پشت صحنه فعالیت داشته است.

سوابق

غریبه حسنپور از سال 1392 بازیگری تئاتر را شروع کرد و در نمایش هایی به نام های هاری، مزدا۱۰۰۰، مرده های بی کفن و دفن، گوشواره و همچنین دو فیلم کوتاه به نام های زمانه و نیمه بازی کرده است که راهی جشنواره های خارجی شده اند، در آثاری مثل زیر درخت گردو، سریال سقوط و در حال حاضر نون خ نقشی سوژین را بر عهده دارد.

بازی در سریال نون خ 5

غریبه حسنپور در سریال نون خ نقش سوژین را بازی میکند که به نوعی کولبر است فصل 5 سریال نون خ در عید نوروز 1403 بر روی انتن شبکه 1 رفته و یکی از سریالهای پر بیننده است.

بازیگر نقش سوژین در سریال نون خ 5 کیست + بیوگرافی و عکس

تهیه‌کننده سریال «نون خ» گفت:براساس نظرسنجی‌هایی که از کل کشور انجام شد، سری اول این سریال مخاطبان زیادی را جذب کرد و استقبال از آن بیشتر از سریال «پایتخت» بود.مجموعه تلویزیونی «نون خ 5» به تهیه‌کنندگی مهدی فرجی از چهارشنبه هفته آینده، 15 فروردین‌ماه هر شب ساعت 22 از شبکه اول پخش خواهد شد. فصل جدید «نون خ» در شهرهای تهران، چابهار، سیستان و بلوچستان، کردستان و کرمان تصویربرداری شده است.

رئیس صداوسیما ضمن تشکر از زحمات گروه «نون خ» گفت: در دوره جدید و تحولی صداوسیما تاکید ما بر نشان دادن سنت های شیرین اقوام ایرانی است و «نون خ 5» در این امر موفق بود. «نون خ» در راستای سند تحول سازمان در توجه به اقوام و ظرفیت‌های کشور همچنین توجه به جوانان ساخته و پرداخته شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *