فیلم / سکته مغزی افشین نریمانی و خبر درگذشت با جزئیات کامل

ماجرای سکته مغزی افشین نریمانی و خبر درگذشت +بیوگرافی

افشین نریمانی یکی از مجریان و برنامه سازهای ایرانی بود که در شبکه های ضدانقلابی و معاند فعالیت میکرد او در خواب دچار سکته مغزی شد و مدتی در بیمارستان در کما به سر میبرد برخی از منابع خبر از مرگ افشین نریمان داده اند و برخی دیگر خبر فوت و درگذشت افغشین نریمان را رد میکنند.

بیوگرافی

افشین نریمان برنامه‌ساز و تهیه کننده تلویزیونی ایرانی روز گذشته به دلیل سکته مغزی به کما رفت او در این سکته فعلا جان سالم به در برده است اما ممکن است در آینده اتفاقات بدی برایش رخ دهد.

افشین نریمان سکته مغزی کرد و در بیمارستان بستری شده است حال عمومی او خوب نیست و فعلا تحت مراقبت های ویژه میباشد.

فیلم / سکته مغزی افشین نریمانی و خبر درگذشت با جزئیات کامل

اما شاید برخی از کاربران ندانند که افشین نریمان کیست ؟ ما در این صفحه به بیوگرافی افشین نریمان خواهیم پرداخت و علت سکته مغزی او را برای شما بازگو میکنیم.

افشین نریمان متولد ۱۹۷۵ در تهران میباشد مدرک تحصیلی خود را در مقطع دیپلم اخذ نمود و در سال ۱۹۹۹ از دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال در رشته میکروب شناسی لیسانس گرفت اما دیگر ادامه تحصیل نداد در تابستان سال ۲۰۰۲ به آمریکا مهاجرت کرد و در سال ۲۰۰۳ در شبکه ماهواره ای رنگارنگ که یک شبکه ضد انقلاب بود به فعالیت پرداخت شبکه ای که توسط داور ویسه مدیریت میشد سپس وارد عرصه فرهنگ و نشر آن شد.

در شبکه رنگارنگ زیاد نماند و بعد از یکسالبه فرش فروشی در آمریکا روی آورد.

فیلم / سکته مغزی افشین نریمانی و خبر درگذشت با جزئیات کامل

سوابق

پس از آن مدتی به تعمیر خانه‌های قدیمی و تبلیغ آن‌ها روی آورد. وی پس از تحمل خسارت سنگین در سال 1385 با این حرفه خداحافظی کرد و تا ابتدای تابستان در بنگاهی که در زمینه فروش و نصب فرش، پارکت، کاشی و سرامیک فعالیت می کرد، شروع به فعالیت کرد. او در سال 2007 واردشبکه صدای امریکا شد. در صدای امریکا با آثار هنری اصلاح ویدئو آشنا شد و تا سال 1389 به عنوان ویرایشگر ویدئو یا ویرایشگر تصویر ادامه داد و با الهام از کامبیز حسینی، مجری و نویسنده، علاقه مند به پر سر و صدا شد. اپلیکیشن معروف Parazyt. Parazit به یک برنامه طنز سیاسی تبدیل شد. همکاری با خدمه پارازیت 12 ماه بیشتر نشد و در سال 1390 اپلیکیشن پارازیت به نوعی منحل شد و افشین به همراه گروه سازنده پارازیت منهای کامبیز حسینی برنامه هفتگی را به صدای آمریکا بردند.

فیلم / سکته مغزی افشین نریمانی و خبر درگذشت با جزئیات کامل

آنتن هم مانند پارازیت مضمون طنز سیاسی داشت. این همکاری هم بعد از چهل و دو برنامه با اخراج افشین از صدای آمریکا پایان یافت. در طول ۵ سال حضور در صدای آمریکا دو سفر به عراق در سال ۲۰۱۱ به همراه علی جوانمردی و یک سفر به سوریه در تابستان سال ۲۰۱۲ به سوریه به همراه علی جوانمردی و خانم رودی بختیار، تجربیات ارزشمندی برای افشین به همراه داشت.

همچنین ببینید:

امین حیایی سکته کرد و ویلچر نشین شد

فیلم سکته فریبا نادری را ببینید

چند هفته بعد از اخراج از صدای آمریکا، در ابتدای تابستان ۲۰۱۳ اولین برنامه آپوزیت بطور مستقل توسط افشین ساخته شد و در یوتوب و فضای مجازی منتشر شد. آپوزیت روی میز ناهارخوری کنار آشپزخانه ساخته و پخش شد. و تا امروز دویست و هفتاد هفته است که این برنامه به همان صورت تهیه و منتشر میشود

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

3 نظر

  1. چوب خدا صدا نداره
    وقتی بخورره دوا نداره

  2. خب حالا از مهسا بپرس تا توجیه شی

  3. به دروغ میگفت که مهسا امینی به خاطر سکته فوت نکرده و اون رو کتک زدند.
    چویب خدا صدا نداره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *