بیوگرافی بازیگر نقش عاطفه در فیلم طلا و مس کیست +عکس جدید

بازیگر نقش عاطفه در فیلم طلا و مس کیست +بیوگرافی و عکس جدید

عاطفه پرستش بازیگر نقش عاطفه در فیلم طلا و مس بازیگر با استعداد بوده که در هفت سالگی در فیلم طلا و مس بازی کرد و همچنان در این عرصه فعالیت دارد هرچند که چهره بزرگسالی او را کسی نمیشناسد و هر کسی او را ببیند نمیداند که این دختر بازیگر نقش عاطفه در فیلم طلا و مس بوده است عاشقانه پرستش متولد 1380 است و به نظر میرسد این روزها از ایران مهاجرت کرده باشد.

بازیگر نقش عاطفه در فیلم طلا و مس کیست

عاطفه پرستش بازیگر نقش عاطفه در فیلم طلا و مس است او متولد 1380 در تهران بوده و در فیلم طلا و مس نقش مهمی را بر عهده داشت اما دیگر در عرصه بازیگری دور شد و دیگر در هیچ فیلم و سریالی دیده نشد.

بیوگرافی بازیگر نقش عاطفه در فیلم طلا و مس کیست +عکس جدید

بیوگرافی بازیگر نقش عاطفه در فیلم طلا و مس

عاطفه پرستش در سال 1380 در تهران به دنیا امده است و در 8 سالگی تجربه بازی در فیلم طلا و مس را کسب کرد و موفق گام مهمی در سینما بردارد و در کنار چهره های شاخصی همچون نگار جواهریان و بهروز شعیبی بازی کند.

بیوگرافی بازیگر نقش عاطفه در فیلم طلا و مس کیست +عکس جدید

سوابق

عاطفه پرستش در سال 1388 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم عاطفه پرستش در این سال، بازیگری در فیلم طلا و مس به کارگردانی همایون اسعدیان محسوب می‌شود.

بیوگرافی بازیگر نقش زهرا در فیلم طلا و مس

بیوگرافی بازیگر نقش سید رضا در فیلم طلا و مس

بیوگرافی بازیگر نقش عاطفه در فیلم طلا و مس کیست +عکس جدید

فیلم طلا و مس

سیدرضا طلبه‌‌ای‌ست که به تازگی با خانواده‌اش به تهران آمده، تا در کلاس‌های استاد اخلاقی که وصف او را بسیار شنیده‌است شرکت کند. اما متوجه بیماری اسکلروز چندگانه همسرش زهرا می‌شود و به ناچار برای تهیه هزینۀ درمان او تغییراتی در سبک زندگی خود می‌دهد‌.

بیوگرافی بازیگر نقش عاطفه در فیلم طلا و مس کیست +عکس جدید

پانته آ پناهی ها ، علیرضا شجاع نوری ، اندیشه فولادوند ، غزل شاکری ، رامتین خدا پناهی ، سیروس میمنت ، حسام منظور ، شبنم فرشاد جو ، مینا وحید ، نیکی نصیریان ، مهتاج نجومی ، صالح میرزا آقایی ، احسان امانی ، محمد فیلی ، عاطفه پرستش ، حسن سرچاهی ، احمد یاوری ، مریم مومن ، پاوان افسر ، مهری آل آقا ، صادق ملک ، مجید سعیدی و سعید بحر العلومی بازیگران فیلم طلا و مس را تشکیل میدهند.

در سینمای ایران معدود فیلم هایی به رابطه عاشقانه و احساسات پاک میان زن و شوهر پرداخته است. این نوع علاقه ها یا پایان دلخراشی داشته و یا ۲ شخصیت نامتعارف را در مرکز داستان قرار داده است.«شب یلدا» ساخته کیومرث پوراحمد که یکی از بهترین و نوستالوژیک ترین عاشقانه های تاریخ سینمای ایران است بیشتر بر مبنای هجران و جفا شکل گرفته تا وصل و عشق.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *