این عکس بهنوش بختیاری همه را شوکه کرد خانم بازیگر چه بلایی سرش آمده؟

این عکس بهنوش بختیاری همه را وحشت زده کرد خانم بازیگر چش شده؟ آیا بیماری دارد؟ بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون که همیشه در فضای مجازی فعال است این روزها حال خوشی ندارد چرا که اینستاگرام فیلتر شده او دیگر نمیتواند همچون قبل از اینستاگرام کسب درامد کند.

این عکس بهنوش بختیاری همه را شوکه کرد خانم بازیگر چه بلایی سرش آمده؟

این عکس بهنوش بختیاری همه را وحشت زده کرد

بهنوش بختیاری در اینستاگرام سرمایه گذاری زیادی کرده بود و دارای چندین میلیون فالوئر است که با استفاده از تبلیغات درامد خیلی خوبی به دست آورده بود اما بعد از اینکه اینستاگرام فیلتر شده کاربران این شبکه اجتماعی به شدت کاهش یافت و درامد خانم بختیاری از اینستاگرام هم کاهش زیادی داشته و روز به روز کمتر میشود.

این عکس بهنوش بختیاری همه را شوکه کرد خانم بازیگر چه بلایی سرش آمده؟

روزهای اخیر که برخی از هنرمندان به اعتراضات واکنش نشان دادند اما خانم بختیاری سعی کرد که زیاد خود را مشغول این اخبار نکند او سالهاست که در بازیگری فعالیت داشته و چند سال بوده پیج او در اینستاگرام فالوئر های زیادی را به دست آورده بود.

حالا که اینستاگرام فیلتر شده است خانم بختیار و برخی از بازیگران سرشناس دیگر که درامد زیادی از فالوئرهایشان داشتند دیگر درامد خود را از دست داده اند البته او سعی داشت در این مدت به صورت رایگان برای کسب و کار های خانگی تبلیغ کند.

همچنین ببینید:

یوسف تیموری بهنوش بختیاری را سکته داد (فیلم کامل)
بیوگرافی بهنوش بختیاری بازیگر و همسرش محمدرضا آرین
فیلم کامل آزار جنسی بهنوش بختیاری
ماجرای کامل و علت خودکشی بهنوش بختیاری بازیگر با 30 قرص

بهنوش بختیاری یک سلبریتی به تمام معناست، از حضور پررنگ و مداومش در فضای مجازی تا فعالیت های سینمایی و اجتماعی اش در زندگی واقعی. یک چهره رسانه ای که موافقان و مخالفان پرشماری دارد و اظهارنظرهایش دائما خبرساز می شوند.

این عکس بهنوش بختیاری همه را شوکه کرد خانم بازیگر چه بلایی سرش آمده؟

بهنوش بختیاری یکی از بازیگران کمدی کشورمان است که در تاریخ ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۵۴ در تهران به دنیا آمده است. او هم بازیگر و هم منشی صحنه است و از سال ۱۳۷۵ تا کنون به شکل حرفه ای در این عرصه مشغول به فعالیت است. گفته شده است که او از منشی گری به بازیگری رسیده است و در حال حاضر هم تاجر و مالک برند لباس و جواهرات اختصاصی است.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. در پیت به تمام معنا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *