عکس جوانی و پیری اکرم محمدی بدون آرایش را ببینید +قبل انقلاب

عکس جوانی و پیری اکرم محمدی بدون آرایش را ببینید +قبل انقلاب

عکس جوانی و پیری اکرم محمدی بدون آرایش

اکرم محمدی بازیگر با سابقه کشورمان که این روزها دوران 65 سالگی خود را سپری میکند و گرد پیری بر روی چهره او نشسته است.

عکس جوانی و پیری اکرم محمدی بدون آرایش را ببینید +قبل انقلاب

اکرم محمدی دارای مدرک تحصیلی دیپلم می باشد او در ششم مرداد سال ۱۳۳۷ در شهر تهران به دنیا آمد و ۶۱ ساله است. او همیشه در خصوص زندگی شخصی اش گفته که من در یک خانواده به دور از هر گونه حاشیه و جنجال‌ و دارای زندگی آرامی بوده ام. اکرم محمدی بعداً در دوران نوجوانی پس از گذراندن برخی کلاس های بازیگری و هنرپیشگی توانست با حضور در نمایش خسیس در دنیای هنرپیشگی و تئاتر ظاهر شوند.

عکس جدید پیری اکرم محمدی بدون آرایش را ببینید

حضور اکرم محمدی در سینما و تلویزیون ایران با ایفای نقش در فیلم مرغ حق در سال ۶۶ آغاز شد و بعدا نتوانست در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های معروف و پرمخاطب به بازیگری و هنرمندی بپردازد. از جمله سریال هایی که او در آنها بازی کرده می توان به سریال ماندگار پدر سالار،خانه سبز و همچنین حضور در فیلم هایی مثل مادر و سام ونرگس و کفش های کتانی به شهرت دو چندان دست پیدا کند.

عکس جدید پیری اکرم محمدی بدون آرایش را ببینید

او بعد از حضور در سریالها و فیلمهای موفقی که در آنها به نقش آفرینی پرداخت برای مدتی از حضور در سینما و تلویزیون دوری کرد و علت کم کاری و دوری خود از بازیگری را سطح پایین فیلمنامه ها و نقش هایی می داند که در این مدت به او پیشنهاد شد و همچنین شفاف نبودن دستمزدها هم یکی از موضوعاتی است که او به آن اشاره میکند. اکرم محمدی بعدا توانست با حضور در سریال نرگس ۳ دوباره در دنیای بازیگری و بین طرفداران خود خوش بدرخشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *