عکس های عروسی مهسا طهماسبی و همسرش کیست

عکس های عروسی مهسا طهماسبی و همسرش کیست همراه جزئیات را در این صفحه ببینید

مهسا طهماسبی سریال دیوار به دیوار چند روز پیش ازدواج کرد و تصاویری از مراسم عروسی خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

عکس های عروسی مهسا طهماسبی

عکس های عروسی مهسا طهماسبی و همسرش کیست

البته برخی از کاربرن شبکه های اجتماعی از وی به دلیل گرفتن عروسی در این وضعیت شیوع بیماری کرونا انتقاد کردند.

درباره همسر این بازیگر اطلاعی وجود دارد.خانم طهماسبی از بازیگران حرفه ای کشورمان بوده که اخرین حضور او در تلویزیون به سریال دیوار به دیوار به کارگردانی سامان مقدم برمیگردد.

عکس های عروسی مهسا طهماسبی و همسرش کیست

مهسا طهماسبی متولد آبان ۱۳۷۲ در کرج و بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون است. مهسا طهماسبی برادر زاده مائده طهماسبی بازیگر شناخته شده تلویزیون است و فرهاد آئیش شوهر عمه اش می باشد.

عکس های عروسی مهسا طهماسبی و همسرش کیست

او پارتی و رابطه را در ورود خود بـه سینما انکار می کند و می گوید صرفا از طریق آقای آییش بـه برخی پروژه‌ها معرفی شده اسـت، اما تعداد زیادی از آن‌ها حتی بـه سر انجام نرسیده اند. طهماسبی معتقد اسـت بازیگری کـه با پارتی وارد می شود اگر مستعد نباشد خود بخود محو می شود. قاب بسیار مشهور مهسا طهماسبی را میتوان حضور او در سریال دیوار بـه دیوار دانست.

عکس های عروسی مهسا طهماسبی و همسرش کیست

او شهرت بدون حاشیه را دوست دارد و آرزویش حضور در فستیوا‌ل‌هاي معتبر جهانی مانند کن، برلین، اسکار و… اسـت. مهسا طهماسبی تجربه کمدی را دوست دارد اما بیشتر بـه ژانرهای اجتماعی و جدی علاقه‌نشان میدهد. بنظر مهسا مردم ایران را نمی توان بـه اسانی خنداند و کار کمدی شاید در ایران حتی سخت‌تر از دیگر کشورها باشد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *