فیلم / حمله کوبنده احسان علیخانی به میرسلیم و واکنش هوادارانش

فیلم / حمله کوبنده احسان علیخانی به میرسلیم و واکنش هوادارانش

احسانی عیخانی در استوری به مصطفی میرسلیم حمله کرد و پاسخ او را نسبت به اظهار نظرش  درباره پرویز پرستویی را داد و هواداران علیخانی به شدت از او حمایت کردند.

حمله کوبنده احسان علیخانی به میرسلیم

میرسلیم که وزیر سابق ارشاد بوده در مصاحبه ای گفت من پرویز پرستویی را نمیشناسم! این حرف او با واکنش تند احسان علیخانی مواجه شد به گونه ای که در استوری مصطفی میرسلیم حمله کرد.

فیلم / حمله کوبنده احسان علیخانی به میرسلیم و واکنش هوادارانش

احسان علیخانی در استوری اینستاگرام خود نوشت:

برای ما عجیب نیست ،چون الان هم که نماینده مجلسی، مردم را نمیشناسی!

هفته گذشته مصاحبه مصطفی میرسلیم با شبکه اینترنتی دانشگاه تهران توجه زیادی را به خود جلب کرد، به خصوص بخشی از اظهارات میرسلیم که مربوط به اینستاگرام بود و گفت: من فیلترینگ اینستاگرام را صددرصد تایید می کنم؛ اینستاگرام فاجعه است، بدترین شبکه است. در دنیا من کاری به عقاید مردم ندارم!

اما در پایان این مصاحبه یک ساعت و چهل و دو دقیقه ای، اتفاق دیگری افتاد که فقط می توان آن را وحشتناک توصیف کرد. تصاویر روی صفحه قرار می گیرد و مجری از میرسلیم می خواهد که نظرش را در مورد این افراد یا عکس مربوطه بگوید، وقتی عکس پرویز پرستویی را نشان می دهند، میرسلیم وانمود می کند که او را نمی شناسد! مجری از وزیر آموزش و پرورش تعجب می کند و یادآوری می کند که پرویز پرستویی است، اذان اشری، باز هم میرسلیم تکرار می کند که او را نمی شناسم، بعد می گوید از این تعداد بازیگر زیاد بوده است، در حالی که نامی از او به میان نیامده است. همه و…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *