فیلم رقص داریوش مهرجویی و همسرش سبک تانگو اشک همه را دراورد

فیلم رقص داریوش مهرجویی و همسرش عاشقانه اشک همه را دراورد

ویدیویی از رقص داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر در فضای مجازی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

فیلم رقص داریوش مهرجویی و همسرش

داریوش مهرجویی و همسرش وحید محمدی‌فر سرنوشت بسیار عجیب و غریبی داشتند آنها بعد از سال‌ها زندگی و همکاری در کنار یکدیگر با مرگ دلخراشی دنیا را ترک کردند قتلی که بدون شک فقط در فیلم‌ها و سریال‌ها شاهد بودیم حالا علاقه‌مندان و دوستداران داریوش مهرجویی در فضای مجازی فیلم‌ها و تصاویر آنها را به اشتراک می‌گذارند که نشان چقدر عاشقانه یکدیگر را دوست داشتند و در اواخر عمر خود همچنان عاشقانه کنار هم زندگی کردند.

داریوش مهرجویی و وحید محمدی‌فر یک فرزند دختر به نام مونا دارند که صحنه مرگ پدر و مادرش را در وضعیتی بسیار وحشتناک مشاهده کرد بدون شک هیچگاه این خاطره از ذهن او فراموش نخواهد شد

قتل دلخراش

قتل این کارگردان سرشناس کشورمان باعث شد که حالا همه ویدیوهای خاص از داریوش مهرجویی در شبکه‌های اجتماعی وایرال شود داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر به شدت به یکدیگر علاقه‌مند بودند و این را می‌توان از همکاری‌های هنری و روابط زندگی شخصی آنها فهمید.

فیلم رقص داریوش مهرجویی و همسرش سبک تانگو اشک همه را دراورد

اکثر فعالیت‌های وحیده محمدی‌فر مربوط به کارهای داریوش مهرجویی بوده که به عنوان کارگردان تولید کرده است آنها به تازگی از فرانسه بازگشته بودند و تصمیم به فروش ویلا را داشتند.

داریوش مهرجویی بارها گفته بود که اینجا امنیت ندارد و می‌خواهد آن را بفروشد و قرار بود که در هفته آینده وکیل آنها کار فروش ویلا را انجام بدهد.

به هر حال داریوش مهرجویی کارگردان مطرح کشورمان توسط افراد ناشناس به همراه همسرش به قتل رسید و پلیس برای پیدا کردن قاتلان تحقیقات خود را آغاز کرده است.

آقای مهرجویی از کارگردان های نامدار کشورمان بود که فیلم های پر فروش و پر بیننده ای را در کارنامه اش دارد او از قبل انقلاب تا سن 83 سالگی در سینما فعالیت داشت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *