فیلم مداحی مداح گوشواره به گوش (احمدرضا شرفی) را ببینید

فیلم مداحی مداح گوشواره به گوش احمدرضا شرفی را ببینید جزئیات و سوابق او را در این صفحه مشاهده نمایید.

احمدرضا شرفی، مداح جوان یزدی که چندی پیش به خاطر استفاده از گوشواره در مجالس اهل‌بیت علیهم‌السلام، عذرخواهی کرده بود، شامگاه شنبه به دلیل ایست قلبی جان خود را از دست داد.

احمدرضا شرفی که حدود ۴۰ روز قبل پس از آن‌که با گوشواره در مجلس روضه حاضر شده بود، از همه مردم عذرخواهی کرد، دیشب به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

فیلم مداحی مداح گوشواره به گوش احمدرضا شرفی را ببینید

ویدیویی از مداحی پسر جوانی که در فضای مجازی منتشر شده که این مداح دارای گوشواره و النگو بوده , مورد توجه بسیاری از مخاطبان شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

نام این مداح احمدرضا شرفی بوده که اهل مشهد می باشد و از دوران کودکی به کار مداحی مشغول بوده و حالا ویدیویی از مداحی او با گوشواره جنجال زیادی را در فضای مجازی به وجود آورده و حتی بسیاری از مداحان به شدت از او انتقاد کرده اند

فیلم مداحی مداح گوشواره به گوش

انتقادات از این مداح جوان آنقدر زیاد بود که در نهایت وی مجبور شد در ویدیویی از همه مردم ایران عذرخواهی کند.

محمدرضا شرفی متولد دهه ۸۰ بوده و از دوران کودکی اش به کار مداحی مشغول بوده است و از عاشقان اهل بیت می باشد و سعی می کند که در ایام محرم و صفر به کار مداحی بپردازد بیشتر مداحی های روز در هیئت علمدار مشهد الرضا می باشد.

با ورود نسل جوان و دهه هفتادی و هشتادی به عرصه مداحی و گسترش حضور نوجوانان و جوانان در شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام شاهد اتفاق عجیب و جدیدی در این حوزه هستیم. این اتفاقات انتقادات زیادی را برانگیخته که از آن جمله می‌توان به انتقادات مداحان جوان از این موارد اشاره کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @pm_be_modir

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *