فیلم کامل اعترافات توماج صالحی را ببینید آیا اعترافات اجباری است؟

فیلم کامل اعترافات توماج صالحی را ببینید از جامعه عذرخواهی میکنم کاش میتوانستم آهنگ های دیگر تولید میکردم.

توماج صالحی خواننده زیرزمینی که در اغتشاشات اخیر توسط رسانه‌های بیگانه به شهرت زیادی رسیده بود توسط نیروی انتظامی بازداشت شده بود که حالا مصاحبه در زندان از او منتشر شده که حواشی را به همراه داشته است توماج صالحی در این مصاحبه می گوید که پشیمان است و جامعه است خواهی میکنند پستانهای دیوانه با انتشار این ویدیو مدعی هستند که اطلاعات باید عذرخواهی و اجباری است

فیلم کامل اعترافات توماج صالحی

توماج صالحی یکی از خواننده های سرشناس زیرزمینی که در فضای مجازی با اعتراضات اخیر به شهرت رسید مدتی است که توسط وزارت اطلاعات بازداشت و در زندان به سر می برد.

او در اغتشاشات اخیر به عنوان لیدر شناخته شده است و بارها با انتشار ویدیو هایی از حضورش در خیابان خود را به عنوان یک فعال ضد انقلابی نشان میداد که در نهایت توسط پلیس دستگیر شد.

فیلم کامل اعترافات توماج صالحی را ببینید از جامعه عذرخواهی میکنم

 

بعد از بازداشت توماج صالحی چند ویدیو از او منتشر شد ویدیو اول او در حالی که چشمانش بسته بود ملتمسانه میگفت که روی صحبت هایش با نظام نبوده و عذرخواهیکرد اما بعد از اینکه این ویدیو حواشی به وجود آورد و نوع صحبت کردن های توماج مورد انتقاد برخی از کاربران و حتی رسانه ها قرار گرفت در ویدیو دوم توماج صالحی در حالی که وضعیت بهتری دارد بر روی صندلی نشسته و می گوید آهنگ می تواند مولد خشونت باشد و از جامعه عذرخواهی کرد و گفت کاش می توانستم برعکسش را بخوانم.

همچنین ببینید:

بعد از بازداشت توماج صالحی بسیاری از رسانه های غربی و بیگانه به حمایت از او پرداختند و خواستار آزادی او شدند.

اخبار توماج صالحی در فضای مجازی با واکنش‌های مختلفی روبرو است برخی‌ها اولین ویدیو صحبت های این شخص بعد از بازداشت را غیر حرفه ای و غیر اصولی عنوان کردند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *