فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری و حریف کانادایی داستین جوینسون ناک اوت

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری و حریف کانادایی داستین جوینسون ناک اوت

امیر علی اکبری ورزشکار رزمی کار MMA و امروز در مسابقات نیمه نهایی سازمان وان چمپیون شیپ بانکوک در وزن ۱۱۴ کیلوگرم در برابر حریف کانادایی داستین جوینسون وارد رینگ شد که در ضرباتی مهلک موفق شد که او را شکست بدهد و یک برد ارزشمند را به دست آورد و به فینال این مسابقات صعود کند.

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری و حریف کانادایی داستین جوینسون ناک اوت

داستین جوینسون در حال در حال ضربه زدن به امیر علی اکبری بود ناگهان با ضربات مهلک امیر علی اکبری مواجه شد و در راند اول ناک اوت شد و مبارزه را باخت.

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری و حریف کانادایی

این پنجمین مبارزه امیر علی اکبری در سازمان وان چمپشیونشیپ بوده که توانست حریف قدرتمند کانادایی را شکست بدهد و به فینال مسابقات راه پیدا کند مبارزه ای در سطح بسیار بالا که بسیاری از رسانه های کشورمان آن را پوشش میدادند.

امیر علی اکبری در یک مبارزه حرفه ای و هوشمندانه موفق شد داستین جاینسون مبارز کانادایی را در راند اول ناک اوت کند.

همچنین ببینید:

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری با براندون ورا آمریکایی

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری و حریف ایتالیایی مائورو سریلی

حواشی و جزئیات

امیر علی اکبری، ورزشکار پر افتخار کشورمان در وزن سنگین بوده که در مسابقات سازمان معتبر MMA شرکت کرده است و نشان داده یکی از بهترین های کشورمان میباشد.

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری و حریف کانادایی داستین جوینسون ناک اوت

در مصاحبه کوتاهی که بلافاصله پس از این مبارزه در داخل رینگ انجام شد، امیر علی اکبری ابتدا از خدای خود بابت این پیروزی شکرگذاری کرد و سپس به خط و نشان کشیدن برای مالیخین روس پرداخت. در همین لحظه قهرمان فعلی عنوان سنگین وزن به داخل رینگ آمد و در آستانه یک درگیری فیزیکی با امیر علی‌اکبری قرار داشت که با دخالت تیم امنیتی از ادامه درگیری جلوگیری شد. اکنون مبارزه امیر علی اکبری در برابر آناتولی مالیخین بر سر عنوان قهرمانی سنگین وزن ONE در آینده ای نزدیک بسیار محتمل به نظر می رسد. با کسب این پیروزی رکورد این مبارز ایرانی به 13 برد و 3 شکست ارتقا پیدا کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *