فیلم / لحظه مرگ شیدا در زخم کاری و ضایع بازی الناز ملک +واکنش ها

فیلم / لحظه مرگ شیدا در زخم کاری و ضایع بازی الناز ملک +واکنش ها

در فصل دوم زخم کاری لحظه مرگ شیدا (دختر همسر سیما) سکانس کلیشه ای به وجود می اید به خصوص زمانی که سیما بازی الناز ملک اقدام به گریه و زاری میکند الناز ملک سعی میکند نشان بدهد بازیگری کار بلد و حرفه ای است و خیلی طبیعی بازی کند اما در این سکانس خیلی طبیعی بودنش را زیاد کرده بود و به همین دلیل مورد انتقاد قرار گرفت!

شیون و گریه های الناز ملک حسابی با واکنش منفی بیننده های این سریال همراه شده و معتقد هستند این بازیگر نباید اینقد پیاز داغ گریه های خود را زیاد میکرد.

فیلم لحظه مرگ شیدا در زخم کاری

برخی دیگر از بیننده های این سریال معتقد هستند که سکانس مرگ شیدا خیلی خوب از آب در آمد و الناز ملک خیلی درخشان بازی کرد.

به هر حال این روزها استقبال از سریال زخم کاری خیلی زیاد است و به جرات میتوان گفت پر بیننده ترین سریال حال حاضر شبکه نمایش خانگی میباشد.

فیلم / لحظه مرگ شیدا در زخم کاری و ضایع بازی الناز ملک +واکنش ها

او به زندگی در صفحه‌ شخصی‌اش نوشت:

«سیما… کیست که این بار گران را تاب آورد؟»

فصل دوم سریال زخم کاری ساخته محمدحسین مهدویان که مدتی است انتشار خود را در شبکه نمایش خانگی آغاز کرده به قسمت‌های پایانی نزدیک می‌شود.

همچنین ببینید:

دانلود کامل سریال زخم کاری 2 قسمت (۱ تا ۱۳) +رایگان

الناز ملک بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران در تاریخ 19 آذر 1374 در تهران به دنیا آمد. قد الناز ملک ۱۷۴ سانتی متر است و حدود ۷۰ کیلوگرم وزن دارد. از دیگر مشخصات ظاهری این بازیگر می توان به موی قهوه ای و چشم های به رنگ سبز و راست دست بودنش اشاره نمود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *