ماجرای مهاجرت مانی رهنما خواننده پاپ به ترکیه (همراه همسرش صبا راد)

ماجرای مهاجرت مانی رهنما خواننده پاپ به ترکیه (همراه همسرش صبا راد) را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای مهاجرت مانی رهنما خواننده پاپ به ترکیه

مانی رهنما خواننده معرفو کشورمان خبر رسیده به ترکیه مهاجرت کرده است او از چهره های با اخلاق و بی حاشیه موسیقی ایران بود که بنا به دلایل شخصی تصمیم گرفته که به ترکیه مهاجرت کند.

ماجرای مهاجرت مانی رهنما خواننده پاپ به ترکیه (همراه همسرش صبا راد)

به گفته برخی از رسانه های حوزه موسیقی او تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارد و برای زندگی به ترکیه رفته است.

اجرای قطعه «فردا که شد»، بوسه جنجالی روی صحنه از صبا راد(همسرش) و بازخوانی قطعه «طلای روسیاه» در انتخابات سال ۹۲ در حمایت از روحانی، خبرسازترین موضوعات این خواننده با اخلاق در ایران بود

مانی رهنما در تیر ماه ۱۳۵۰ خورشیدی در نارمک تهران به دنیا آمد. او از کودکی به صوت و آواز علاقه‌مند بود و از ۱۴ سالگی با خرید یک پیانو، رسماً موسیقی را شروع نمود. در مهر ماه سال ۱۳۷۱ نزد بابک بیات رفت و از همان‌جا فعالیت هنری خود را به طور جدی آغاز کرد.

در طی ۶ سال کار با بابک بیات، اصول خوانندگی را فرا گرفت و سبک صدای خود را پیدا کرد که در سال ۱۳۷۶ و در فیلم «مرسدس» به کارگردانی مسعود کیمیایی این سبک را اجرا نمود. با شعری از ایرج جنتی عطایی. /بیتوته

در سال ۱۳۷۷ و در اولین جشنواره موسیقی پاپ، موفق به دریافت جایزه بهترین خواننده شد. در سال ۱۳۷۷ آلبوم «مرسدس» و در سال ۱۳۷۸ آلبوم «فصل پرواز» به آهنگسازی بابک بیات و اشعاری از شهین حنانه و پیام پارسا را منتشر نمود که آهنگ پرنده از آهنگهای شناخته شده این مجموعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.