مراسم ختم و ترحیم جشمید مشایخی با حضور هنرمندان +تصاویر

مراسم ختم و ترحیم جشمید مشایخی با حضور هنرمندان +تصاویر مراسم بزرگداشت جمشيد مشايخي را در ادامه مشاهده نمایید.

مراسم ختم و ترحیم جشمید مشایخی با حضور هنرمندان +تصاویر

یکی از بازیگران بزرگ کشورمان که به کماالملک سینمای ایران معروف بود متاسفانه در 13 فروردین 1398 در بیمارستان دار فانی را وداع گفت.

این هنرمند بزرگ که قبل و بعد از انقلاب در سینمای ایران حضوری مستمر را داشته است و در بسیاری از نقش ها در ذهن مردم نقش بسته است حالا دیگه باید با نبود او در ینما عادت کنیم عادتی که برای اهالی سینما بسیار سخت خواهد بود و بدون شک نبود او میتواند باعث کاستی هایی در سینما باشد.

مراسم ختم جشمید مشایخی,مراسم ترحيم جمشيد مشايخي

مراسم ختم و ترحیم جشمید مشایخی

مراسم تشییع این هنرمند که روز گذشته 17 فروردین 1398 در مقابل تالار وحدت بر روی دستان بسیاری از مردم و هنرمندان تشییع شد و به خانه ابدی خاکسپاری گردید.

حضور بسیاری از بازیگران و هنرمندان در این مراسم مورد توجه عکاسان خبری و رسانه های قرار گرفت و تلاش میکردند تا به صورت کامل حواشی را انعکاس بدهند.

مراسم ختم و ترحیم جشمید مشایخی با حضور هنرمندان +تصاویر

مراسم ختم و ترحیم جمشید مشایخی نیز با حضور جمعی از هنرمندان برگزار شد و برخی از هنرمندان پیشکسوت مثل ایرج راد و علی نصیریان و سایر هنرمندان دیگر شروع به سخرانی کردند و از خاطراتی که با این هنرمند داستند صحبت کردند.

فرزندان و نوه ای آقای مشایخی نیز در مراسم ختم حضور داشته و از مردم و هنرمندانی که به آنجا امده بودند قدردانی میکردند.

مراسم ترحیم جشمید مشایخی با حضور هنرمندان +تصاویر

این هنرمند کشورمان در ۶ آذرماه ۱۳۱۳ در شهر تهران چشم به جهان گشود و در نهایت در سن ۸۴ سالگی درگذشت او در سال ۱۳۳۵ به صورت رسمی وارد دنیای هنر شد

همچنین ببینید:

با حضور در عرصه تئاتر اولین گام خود را در راستای بازیگری برداشت و در سال ۱۳۴۴ با بازی در فیلم سینمایی خشت و آینه به کارگردانی ابراهیم گلستانی اولین فیلم سینمایی خود را بازی کرد آخرین فیلمی که ایشان حضور داشته است سال ۱۳۹۵ فیلم بن بست وثوق به کارگردانی حمید کاویانی بوده

مراسم ختم و ترحيم جشميد مشايخي با حضور هنرمندان +تصاویر

 

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *