مصاحبه خبرنگار صدا و سیما با پیرمرد بلوچ

مصاحبه خبرنگار صدا و سیما با پیرمرد بلوچ در سیستان و بلوچستان را به همراه جزئیات در ادامه این صفحه مشاهده نمایید.

روز گذشته خبرنگار صدا و سیما به یکی از روستاهای سیستان و بلوچستان رفته تا با اهالی این روستا مصاحبه ای انجام بدهد و از وضعیت و شرایط این مناطق گزارشی تهیه کنند.

خبرنگار صدا و سیما از یک پیرمرد بلوچ میخواهد که در مقابل دوربین بگوید که من اهل روستای خدابخت هستم و از مسئولین تشکر میکنم که این روستا را صاحب برق کرده اند.

اما این پیرمرد میگوید که روستای ما برق ندارد و باز خبرنگار صداو سیما مصاحبه را قطع میکند و از دوباره به او توضیح میدهد.

مصاحبه خبرنگار صدا و سیما با پیرمرد بلوچ

دانلود فیلم

این ویدئو در شبکه های اجتماعی دست به دست شده و به سوژه کاربران تبدیل شده است که چرا خبرنگار از اهلی این روستا میخواهد که دروغ بگوید درحالی که هنوز مشکلات رفاهی و ابتدایی را ندارند و در شرایط مهلکی به میبرند.

لازم به ذکر است که چند روز پیش در استان سیستان و بلوچستان بارش باران شدید باعث شد که چندین روستای این استان به زیر اب رفته و یا ارتباطشان کاملا با مرکز استان قطع شود.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کریم یاوری با اشاره به خسارت ۳۵۰۰ میلیارد تومانی خسارات سیل سیستان و بلوچستان به بخش‌های مختلف از جمله زیربنایی، آب شهری و روستا، مسکن، راه، برق، آموزش، کشاورزی، عشایری، انتظامی، اظهار داشت: بیشترین خسارت به ترتیب با ۵۸۰ میلیارد تومان به بخش راه‌ها، ۸۲۰ میلیارد تومان به بخش مسکن و در بخش کشاورزی ۶۴۰ میلیارد تومان گزارش شده است.

وی افزود: با توجه به اعلام نیازهای سیل زدگان توسط فرمانداری‌ها و ستاد بحران جنوب استان سیستان و بلوچستان انواع پتو و زیرانداز، تانکرهای آب کوچک، کفش، لباس گرم، کنسرو غذا، پوشک بچه، لوازم التحریر، لباس کودک، انواع بخاری‌های برقی و گازی، کپسول گاز، ماشین آلات و تجهیزات همانند کنتور برق، پمپ لجن کش و سیمان و سایر ماشین آلات و تجهیزات راه سازی و کشاورزی از جمله نیازمندی‌های فوری در این استان است.

نماینده ویژه وزیر کار در امور رسیدگی به سیل سیستان و بلوچستان ادامه داد: کارفرمایان، کار آفرینان، کارگران و تشکل‌های صنفی در حال جمع آوری و ارسال کمک‌ها به مناطق سیل زده هستند و طبق دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این وزارتخانه به طور مستمر در حال پیگیری امورات کلی مردم در این استان به ویژه افراد سالمند و ناتوان و کودکان و زنان سرپرست خانوار است.

مصاحبه خبرنگار صدا و سیما با پیرمرد بلوچ در سیستان و بلوچستان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *