موارد مصرف و عوارض قرص یوهمبین

موارد مصرف و عوارض مصرف قرص یوهمبین را در ادامه در این بخش از مجله شبونه بخوانید.

یوهمبین چه نوع دارویی هست؟

یوهمبین نام دارویی است که در جهت فعال کردن هیجانات جنسی و اختلالات جنسی و مشکل که در در اثر داروهای ضد افسردگی پیش می‌آید و همچنین مشکل عمومی آقایان و خانمها در رابطه زناشویی تجویز میشود.

موارد مصرف و عوارض قرص یوهمبین

این دارو با تأثیر در آنتاگونیست های گیرنده های عروق می تواند عمل رهاسازی مونوآمین اکسیداز را انجام بدهد که موجب گشاد کننده عروق در جریان بافت خون می‌شود و در نتیجه  نغوظ  آلت تناسلی را در پی خواهد داشت.

موارد مصرف

این دارو برای مشکلات ناتوانی های جنسی در بیمارانی که دچار مریضی مثل دیابت و اختلال قلبی و عروقی و همچنین کسانی ک در رابطه جنسی اختلال نغوظ دارند را تجویز کرد.

نحوه مصرف

شایان توجه است که این دارو حتما باید با مشورت پزشک مصرف شود .

بیشتر ببینید : تاثیر داروی  Actemra)Tocilizumab) ژنریک بر روی ویروس کرونا

عوارض یوهمبین

از عوارض این یوهمبین  میتوان به احساس گیجی و فراموشی نام برد ،برای کسانی ک شغل آنها رانندگی در جاده و افرادی  ک با ماشین آلات سنگین کار میکنند باید در تجویز این دارو احتیاط صورت بگیرد.

همچنین ممکنه در برخی از افراد ایجاد سرگیجه حرکتی را سبب شود.

قرص یوهمبین چیست ؟

عوارض جانبی

میتوان به تحریک عصبی، افزایش فشار خون ،افزایش فعالیت های حرکتی،تحریک،  دل درد، سرگیجه حرکتی و سردرد و عوارض پوستی را به شمار آورد.

اختلال دارویی

این دارو نباید همزمان با داروهای صد افسردگی و کافیین مصرف شود

نحوه مصرف و عوارض قرص یوهمبین

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *