نحوه شرکت در برنامه عصر جدید احسان علیخانی + ثبت نام در عصر جدید

نحوه شرکت در برنامه عصر جدید احسان علیخانی + ثبت نام در برنامه استعدادیابی با اجرای احسام علیخانی و زمان پخش و شماره پیامک و راه ارتباطی با این برنامه را در مجله شبونه مشاهده کنید.

نحوه شرکت در برنامه عصر جدید احسان علیخانی

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی به زودی روی آنتن شبکه سه می رود و این مجری توانمند با اجرای برنامه متفاوت به تلویزیون برمی گردد.
این شوی استعدادیابی با موضوع کشف استعدادهای گمنام و نهفته جامعه و آحاد مردم تولید و آماده شده و در زمینه های ورزشی و هنری و سرگرمی و …می باشد.

نحوه شرکت در برنامه عصر جدید احسان علیخانی

 

عکس های احسان علیخانی در عصر جدید

در تیزر این برنامه آمده که سعی در جذب افراد با استعداد و افرادب که توانمند و هنرهای خاصی دارند در این مسابقه شرکت کنند.

برنامه جدید احسان علیخانی در شبکه سه

در واقع این برنامه مسابقه ای بوده و در آن علاقه مندان به حوزه های ورزشی و سرگرمی و هنری می توانند شرکت کنند. اخبار سینما

علی فروغی مدیر شبکه سه سیما در برنامه حالا خورشید پیش تر این خبر را داده بود و حال با انتشار تیزر این برنامه پخش آن در زمستان شروع خواهد شد.

نحوه شرکت در برنامه عصر جدید احسان علیخانی

زمان و نحوه ثبت نام در مسابقه عصر جدید

این شوی استعدادیابی با اجرای احسان علیخانی محبوبترین و پر طرفدارترین مجری تلویزیون انجام می شود و گفته است که دو روز در هفته بعد از خبر ۲۲ شب شبکه سه پخش می شود.

نحوه شرکت در برنامه عصر جدید احسان علیخانی

شماره پیامک و راه ارتباطی

ما نحوه ثبت نام و شماره های پیامک و اپلیکیشن مربوطه را بعدا اطلاع رسانی خواهیم کرد تا افراد با استعداد از این مسابقه جا نمانند و بتوانند استعداد و هنرنمایی خود را نشان دهند و در مسابقه شرکت کنند.

نحوه شرکت در برنامه عصر جدید احسان علیخانی
با توجه به اجرای علیخانی مجری ماه عسل و سه ستاره که پر مخاطب ترین برنامه های شبکه است انتظار می رود که این برنامه نیز با استقبال بی نظیری مواجه شود و اجرای مجری کاربلد صدا  و سیما مزید این علت خواهد بود.

نحوه شرکت در برنامه عصر جدید احسان علیخانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

یک نظر

  1. مبین دربین

    برای ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *