پاسخ علی دایی به نماینده مجلس اردبیل در مورد مرگ اسرا پناهی +عکس

پاسخ علی دایی به نماینده مجلس اردبیل درباره مرگ اسرا پناهی همراه با عکس و جزئیات را در این صفحه ببینید.

پاسخ علی دایی به نماینده مجلس اردبیل درباره مرگ اسرا پناهی +عکس

چند پیش خبر فوت اسرا امینی دختر دانش اموز اردبیلی در فضای مجازی منتشر شد و که رسانه های ضدانقلابی خارجی معتقد بودند که این دختر بر اثر ضرب و شتم لباس شخصی ها در کلاس فوت کرده است اما بعد از یک روز خبرگزاری فارس مصاحبه ای را از عمو اسرا امینی منتشر کرد که او گفت اسرا دارای بیماری قلبی مادرزادی بوده است که یک ماه بعد از فوت پدرش دچار ناراحتی شدید شده و به علت حمله قلبی در بیمارستان فوت کرده است.

علی دایی به این خبر واکنش نشان داد و در اینستاگرامش نوشت:

سکوت ناشی از هتک حرمت به دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف که پایه های علمی و معرفتی خود را در این نهاد پرورش داده ام امروز منجر به برخورد با دانش آموزان در یکی از مدارس در زادگاهم گردیده، سکوتی که تاوان مرگ دارد و هر روز داغی دیگر بر دل جای جای ایرانم می نشاند که حکم خیانت به انسانیت و میهنم را دارد. من عضو هیچ گروهی نیستم، من جز کوچکی از این مردم شریف هستم که دغدغه‌هایشان دغدغه من است.

پاسخ علی دایی به نماینده مجلس اردبیل درباره مرگ اسرا پناهی +عکس

 

حمله نماینده مجلس اردبیل به علی دایی

سید کاظم موسوی نماینده مردم اردبیل به علی دایی حمله کرد و گفت:

تأسف می خورم که برخی از چهره‌های شاخص کشور و اسطوره‌ها به این مسائل می‌پردازند. امنیت کشور باعث شد که عده‌ای اسطوره شوند. با پول محرومان ورزشگاه ساختیم تا عده‌ای دیده شوند اما امروز از اغتشاش گران حمایت می‌کنند. حرف بنده به این افراد این است که احترام خود را حفظ کرده و در رفتار خود تجدید نظر کنند.

پاسخ علی دایی به نماینده مجلس اردبیل درباره مرگ اسرا پناهی +عکس

پاسخ علی دایی به نماینده مجلس اردبیل

درود به مردم شریف ایران
* با توجه به جوسازی های اخیر صدا و سیما، برخی خبرگزاری ها و مجلس لازم دانستم مطلبی را با شما عزیزان در میان بگذارم. آقای سید کاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس ،سوالی برایم پیش آمده است که امیدوارم جوابش را از شما بگیرم، در کدامین ورزشگاهی که شما ساخته اید من به اینجا رسیده و دیده شده ام که باید پاسخگوی شما باشم و اما صحبت از امنیت گردید که تأمین امنیت وظیفه هر دولتی می باشد.
* و با توجه به صحبت های عموی اسرا پناهی در صدا و سیما که عامل مرگ را بیماری مادرزادی و نارسایی قلب عنوان می نماید (اینجانب قبول ندارم که در بیمارستان فاطمی اردبیل اتفاق افتاده است پس خودکشی دختر نازنین شهرم صحت ندارد و شما راست نمی گویید.
* آقای موسوی شما نماینده مردم اردبیل در مجلس هستید یا سخنگوی دولت؟ اگر از مشکلات و کمبودهای شهر و مردم اردبیل خبر داشتید، چرا خاموش بودید و خاموش مانده اید؟ چرا در مجلس و دولت صدای مردم شهرتان نبودید که اگر بودید کار به اینجا ختم نمی شد.
* در پاسخ به اخبار منتصب به اینجانب در صدا و سیما و برخی از خبرگزاری ها لازم به ذکر می دانم اطلاعات من از زادگاهم اردبیل کامل می باشد و اگر به صحت مسئله ای نرسم هیچگاه اظهار نظر نمی کنم از این پس به یک اجماع برسید بعد آن خبر را منتشر نمایید تاریخ ثابت کرده، می کند و خواهد کرد چه کسانی دروغگو هستند من خودم را اسطوره نمی دانم و بارها گفته ام من از جنس همین مردمم.

پاسخ علی دایی به نماینده مجلس اردبیل درباره مرگ اسرا پناهی +عکس

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *