همسر آمنه سادات ذبیح پور کیست بیوگرافی و ماجرای ازدواج

همسر آمنه سادات ذبیح پور کیست عکس ماجرای ازدواج و شغل

آمنه سادات ذبیح پور خبرنگار معروف و جنجالی صدا و سیما در عید غدیرخم در سن 39 سالگی ازدواج کرد و همسرش نیز خبرنگار میباشد برخی ها معتقدند که این خانم قبلا ازدواج ناموفق داشته است که البته نمیتوان تایید یا تکذیب کرد.

همسر آمنه سادات ذبیح پور کیست بیوگرافی و ماجرای ازدواج

همسر آمنه سادات ذبیح پور کیست

گفته میشود که همسر خانم ذبیح پور یکی از خبرنگاران و عوامل بخش های خبری در صداوسیما میباشد.

برخی از منابع میگویند که همسر وی از اقوام این خبرنگار است!

خانم ذبیح پور در سالهای گذشته حسابی در رسانه های کشورمان یه عنوان یک خبرنگار پرحاشیه شناخته میشود که در رسانه ای بیگانه نامش بارها با اتهامات گوناگون برده میشود.

همسر آمنه سادات ذبیح پور کیست بیوگرافی و ماجرای ازدواج

آبان ماه ۱۴۰۱ وزارت خزانه‌ داری ایالات متحده چند تن از چهره های صدا و سیمای جمهوری اسلامی از جمله آمنه سادات ذبیح پور را به اتهام پخش اعتراف اجباری از بازداشت‌ شدگان تحریم کرد. وی ۲۱ آذر ماه ۱۴۰۱ نیز به اتهام نقض حقوق بشر از سوی اتحادیه اروپا تحریم شد.

همچنین ببینید:

توییت آمنه سادات ذبیح پور علی دایی را عصبانی کرد +عکس

فیلم / آمنه سادات ذبیح پور بازداشت و دستگیر شد

بیوگرافی آمنه سادات ذبیح پور

آمنه سادات ذبیح پور خبرنگار متولد 1363 در تهران می باشد ، وی به دلیل تهیه گزارش های سیاسی بر علیه ضد انقلاب و شبکه های سعودی و صهیونیستی به شهرت رسیده است.

همسر آمنه سادات ذبیح پور کیست بیوگرافی و ماجرای ازدواج

آمنه سدات ذبیح پور زمانی که 19 ساله بود وارد باشگاه خبرنگاران جوان شد و از سال 1392 توانست به عنوان مجری خبری فعالیت کند . در سال 1393 خبرنگار پخش اخبار و سه سال بعد به طور رسمی به صدا و سیما پیوست .

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *