وضعیت سلامتی حسام نواب صفوی بازیگر در آی سی یو +آخرین خبر

وضعیت سلامتی حسام نواب صفوی بازیگر در آی سی یو +آخرین خبر بعد از کرونا را به همراه آخرین اخبار حسام نواب صفوی را در این صفحه ببینید

وضعیت سلامتی حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی از بازیگران شناخته کشورمان این روزها درگیری بیماری کرونا شده و به دلیل وخامت حالش در بیمارستان بستری شده است.

وضعیت سلامتی حسام نواب صفوی بازیگر در آی سی یو +آخرین خبر

در حال حاضر در بیمارستان حال عمومی اش خوب نبوده و بخش بزرگی از ریه اش درگیری کرونا شده است

بعد از ابتلای مهرداد میناوند و علی انصاریان به کرونا و درگذشت انها باعث شد که کرونا این روزها بیشتر جدی گرفته شود و هر هنرمند و چهره ای به بیماری کرونا مبتلا میشود بلافاصله موجی از نگرانی ها در فضای مجازی به وجود می آید.

نواب صفوی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

متاسفانه علی رغم رعایت تمام پروتکل ها خیلی غیرمنتظره و ناگهانی دچار کرونا شدم، باورکردنی نبود که حال خوب و بدم تنها چند ساعت فاصله داشت، ممنونم از دکتر هاشمیان عزیرم که از همان اولین دقایقی که متوجه شدم دلسوزانه من رو همراهی کرد.

وضعیت سلامتی حسام نواب صفوی بازیگر در آی سی یو +آخرین خبر

گفتنیست حسام نواب صفوی متولد 22 شهریور 1353 در تهران، بازیگر استفارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی سینما از دانشگاه هنر و لیسانس حقوق و جزا از دانشگاه تهران می باشد و دوره دیده موسیقی و بازیگری در آمریکا است.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.