کارن همایونفر داور عصر جدید کیست و شماره تماس و سوابق

کارن همایونفر داور عصر جدید کیست  را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

  • تاریخ تولد : 1 فروردین 1347
  • محل تولد : تهران
  • حرفه : آهنگساز
  • همسر : راما دواچی (وکیل دادگستری)
  • فرزندان : امیرماهان و ماهور و ماهنوش
  • تصاویر این صفحه هیچکدام مربوط به همسر آقای همایونفر نمیباشند

کارن همایونفر داور عصر جدید کیست علت جایگزین آریا عظیمی نژاد

کارن همایونفر داور عصر جدید کیست

فصل سوم عصر جدید در اواخر اسفند ۱۴۰۰ خواهد رفت و تغییراتی در داوران این مسابقه ایجاد شده است آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی از داوران حذف شده اند و به جای آنها دو چهره دیگر جایگزین شده اند کارن همایونفر موسیقیدان و آهنگساز سرشناس کشورمان جایگزین آریا عظیمی نژاد شده و مجید اسماعیلی جایگزین سید بشیر حسینی شده است همچنین خانم ژاله صامتی جایگزین رویا نونهالی شده است.

همسر و فرزندان

کارن همایونفر آهنگساز متاهل می‌باشد  همسرش سرکار خانم راما دواچی وکیل دادگستری بوده و دارای سه فرزند است.

پسرش امیرماهان همایونفر دانشجوی سال آخر حقوق، و دو دخترش ماهور و ماهنوش همایونفر دانش آموخته دانشگاه موسیقی و نوازنده ویولنسل و ویولن می باشند.

سوابق

اما شاید بسیاری از علاقمندان به برنامه عصر جدید بخوهند بدانند که کارن همایونفر کیست ایشان از موسیقیدانان سرشناس کشورمان بوده که متولد ۱۳۴۷ می باشد او تا به حال آهنگ های متن بسیاری از فیلم‌های سینمایی را ساخته است.

مهمترین آهنگسازی های او برای فیلم‌های سینمایی می‌توان به فیلم‌های ۱۳ گربه روی شیروانی و آکواریوم و صد سال به این سال ها و سن پترزبورگ و همه چیز برای فروش و استراحت مطلق و زیر سقف دودی و خروج اشاره کرد جالب است بدانید که او برای ۹۰ فیلم سینمایی آهنگ متن ساخته است و همچنین برای ۲۸ سریال تلویزیونی موسیقی متن تولید کرده است

کارن همایونفر داور عصر جدید کیست علت جایگزین آریا عظیمی نژاد

بدون شک حضور او در عصر جدید به عنوان داور می تواند کیفیت قضاوت را در عصر جدید افزایش دهد.

همچنین در ادامه فعالیت‌های خود در سال ۱۳۹۰ آلبومی بنام «سرانجام» شامل مجموعه آثار وی برای موسیقی متن فیلم‌های جرم، خاک آشنا، زادبوم، گزارش یک جشن، سوت پایان، قصهٔ پریا، یکی از ما دو نفر و … در سال ۱۳۹۲ آلبوم «گذشته، حال استمراری» شامل موسیقی متن سریال‌های سفر سبز، حلقه سبز و فیلم‌های سلطان، آکواریوم، برف روی کاجها، پل چوبی و … توسط «مؤسسهٔ آوا خورشید» منتشر شده‌است. آلبوم خاطرات مبهم حاصل همکاری وی با رضا یزدانی می‌باشد و موسیقی آلبوم «دوستت دارم» در چهار حلقه، دکلمه و شعر احمدرضا احمدی، از آثار اوست که توسط «مؤسسه آوای باربد» انتشار یافته‌است. او برای بیش از ۱۰۰ فیلم و سریال موسیقی ساخته‌است.

کارن همایونفر داور عصر جدید کیست علت جایگزین آریا عظیمی نژاد کارن همایونفر داور عصر جدید کیست علت جایگزین آریا عظیمی نژادکارن همایونفر داور عصر جدید کیست علت جایگزین آریا عظیمی نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.