عکس دنیا مدنی بازیگر تلویزیون و سینما جنجال شد +عکس و اکنش ها

عکس دنیا مدنی بازیگر تلویزیون و سینما جنجال شد همراه با عکس و تصاویر و جزئیات خبر را در این صفجه مشاهده نمایید.

دنیا مدنی بازیگر سرشناس در اقدامی عجیب کشف حجاب کرده و برای ههمیشه از دنیای بازیگری خداحافظی نمود این کار خانم مدنی باعث شد که ممنوع الکار شود و دیگر جایی در سینما و تلویزیون نداشته باشد

ازسریالهایی که ایشان بازی کرده است میتوان به زندگی جای دیگری است، دستت را به من بده ، رهایم نکن و زمین گرم  اشار کرد همچنین در سینما فیلم های مفت آباد، سرو زیرآب ،سلفی با دموکراسی و فیلم کوتاه سورمه ای را بازی کرده است.

کشف حجاب دنیا مدنی بازیگر تلویزیون و سینما جنجال شد +عکس و تصاویر

کشف حجاب دنیا مدنی

تصاویری از خانم دنیا مدنی در فضای مجازی منتشر شده که درباره گفته میشود کشف حجاب کرده است البته این خانم در اینستاگرامش استوری به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که این تصاویر شیطنت یکی از خبرنگاران خارجی بوده است و قرار نبوده تصاویرش منتشر شود و فقط متن مصاحبه قرار بوده در مجله ای چاپ شود.

برخی از پیج های اینستاگرامی با انتشار تصاویر این بازیگر نوشتند دنیا مدنی در مصاحبه ای که با یکی از خبرگزاری های خارجی داشته است اقدام به کشف حجاب نموده و گویا برای همیشه از از دنیای بازیگری خداحافظی نموده است.

کشف حجاب دنیا مدنی بازیگر تلویزیون و سینما جنجال شد +عکس و تصاویر

کشف حجاب دنیا مدنی

دنیا مدنی بازیگر سینما و تئاتر زاده 13 نیر سال 1369 در شهر تهران است. این بازیگر جوان و خوش رو در زمینه طراحی لباس نیز فعال است. فارغ التحصیل رشته طراحی لباس در مالزی و جهاد دانشگاه تهران می باشد که در سینما مدتی دستیار طراح لباس بود و حالا بازیگری می کند و مزون دارند.

دنیا مدنی دختر کوچک رویا تیموریان از همسر اولش میر ولی الله مدنی از تهیه کنندگان با سابقه سینما و تلویزیون است و تنها یک خواهر بنام درنا دارد.

وی در مالزی درس خوانده است و در رشته طراحی لباس فارغ التحصیل شده است ولی پس از اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه مالزی وارد ایران شد و در دانشگاه سینمای تهران مشغول ادامه تحصیل است طراحی لباس بازیگران در سریال ها و فیلم های سینمایی این دختر است و پس از اینکه در سینما به عنوان دستیار طراح لباس فعالیت کرد توانست خودش را به عرصه بازیگری برساند.

همچنین ببینید

دانلود کامل شب آهنگی دنیا مدنی و شوخی خرکی با دنیا مدنی
فیلم کامل دروغ سنج دنیا مدنی در شب آهنگی
عکس دنیا مدنی سرخپوست شده

پدر و مادر خانم دنیا مدنی از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود

و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد.

رویا تیموریان در سال ۸۲ با مسعود رایگان بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

کشف حجاب دنیا مدنی بازیگر تلویزیون و سینما جنجال شد +عکس و اکنش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *