کنسرت خنده حسن ریوندی جنجال شد حمله به حسن ریوندی

کنسرت خنده حسن ریوندی جنجال شد حمله به حسن ریوندی به دلیل برگزاری کنسرت خنده در کیش که مورد توجه قرار گرفته است.

جنجال کنسرت خنده حسن ریوندی

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی به خبر برگزاری کنسرت خنده توسط حسن ریوندی واکنش نشان دادند و به او انتقاد کردند.

در شرایطی که خواننده های رسمی کشورمان نزدیک به سه ماه است که کنسرتی برگزار نکرده اند خبر رسیده که حسن ریوندی در تدارک برگزاری کنسرت خنده در کیش است و بلیط های خود را به مبلغ 500 تا 650 هزار تومان به فروش می رساند.

حتی مجریان صداوسیما به حسن ریوندی کنایه زده است که با مشکلات اقتصادی که برای مردم به وجود امده است برگزاری کنسرت خنده میتواند گریه داشته باشد.

کنسرت خنده حسن ریوندی جنجال شد حمله به حسن ریوندی

حسن ریوندی سالهاست به عنوان کمدین در کشورمان کنسرت هایی را با عنوان بمب خنده برگزار کرده است و در آن به جوک تعریف کردن میپردازد.

همچنین ببینید بیوگرافی بازیگران سریال تمام رخ 

از معملی تا کمدین

ریوندی میگوید حدود 10 سال قبل در کلاس‌ های سلفژی شرکت کردم که امتحان ورودی‌ اش را زنده‌ یاد محمد نوری گرفت و آقای شفقی هم به ما آموزش می‌ داد ؛ کلاس‌ های فن بیان و مجری‌ گری هم بود که کمک زیادی کرد.

در بیوگرافی حسن ریوندی امده است که ریوندی که در دانشگاه تربیت معلم درس خوانده تعهد دبیری دارد ؛ او 18 سال سابقه دبیری ورزش دارد، می گوید به عقیده من چاشنی ورزش می تواند خنده و شادی باشد، با شاگردانم این دو را کنار هم داریم و خدا را شکر شاگردانم در کلاس من بسیار خوشحال و سر حال هستند، وی البته مدتی است که بدلیل حجم کارهایش در مرخصی بدون حقوق به سر می برد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. بنده خدا همه سه ماه احتصاب کردن ایشون دهن کجی میکنه
    اجرای کیش داره نکنه درامد نداره بکنه به شورش مردمی پشت کرده سیما شورتکی(شهرکی) زاهدانی تو عنتر نشنال جیغ مزنه
    اجرا بکنه یجور خودش میدونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *