گریه تلخ لیلا حاتمی در مراسم تشییع و خاکسپاری مادرش زهرا خوشکام

گریه تلخ لیلا حاتمی در مراسم تشییع و خاکسپاری مادرش زهرا خوشکام

زهرا خوشکام معروف زری خوشکام مادر لیلا حاتمی و همسر علی حاتمی که روز گذشته بر اثر ایست قلبی فوت کرد در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

در مراسم تشییع جنازه این بازیگر با سابقه کشورمان بسیاری از چهره‌های سینما و تلویزیون حضور پیدا کردند لیلا حاتمی در صحبت‌هایی گفت که مادرش همیشه یار و همراه او بوده و الگوی زندگیش بود و خواهد بود.

لیلا حاتمی گفت که من چیزهای خیلی زیادی از مادرم یاد گرفتم و از اینکه او را دیگر در زندگیم ندارم هنوز هم باور کردنی نیست مادرم سختی‌های زیادی کشید تا بتواند ه خانواده‌اش استحکام و آرامش بدهد او از بازیگری دست کشید و برای بزرگ کردن من و شخصیت دادن به من زحمات زیادی کشید و من امیدوارم که روزی در یک جای بسیار خوب و زیبا او را مجدداً ببینم و در کنارش زندگی کنم من از خداوند بسیار شاکر هستم که پدر و مادرم انسان‌های بزرگ بودند.

همچنین برخی از چهره‌های هنری دیگر که با زهرا خوشام همکاری داشته است صحبت‌هایی درباره وصف این بانوی هنرمند ارائه داد و در نهایت زهرا خوشکام در کنار پیکر همسر مرحومش علی حاتمی به خاک سپرده شد.

زهرا خوشکام بازیگر قدیمی سینما و همسر علی حاتمی از دنیا رفت. این هنرمند متولد سال ۱۳۲۶، بیشتر فعالیت‌هایش در دهه ۵۰ خورشیدی بود و در سال‌های اخیر در فیلم‌هایی همچون «شعله ور»، «طلاخون»، «در دنیای تو ساعت چند است» و «سیمای زنی در دوردست» بازی کرده بود. او در سریال‌های «هزاردستان» و «سلطان صاحبقران» به کارگردانی همسرش علی حاتمی نیز بازی داشت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *