آرمی ها بی تی اس فن های بی فرهنگ روی آثار باستانی شیراز چه کردند

آرمی ها بی تی اس فن های بی فرهنگ روی آثار باستانی شیراز چه کردند

تخریب آثار باستانی شیراز توسط بی تی اس فن ها تصاویری در فضای مجازی منتشر شده است که مربوط به آثار باستانی در شیراز می باشد که آرمی ها و طرفداران بی تی اس اقدام به نوشتن شعار و متن های هواداری بی تی اس بر روی آنها کرده‌اند.

آرمی ها بی تی اس فن های بی فرهنگ روی آثار باستانی شیراز چه کردند

آرمی ها بی تی اس فن های بی فرهنگ

بسیاری از کاربران فضای مجازی نسبت به این اقدام زشت آرمی ها که خود را به عنوان طرفداران با فرهنگ بی تی اس معرفی می کنند انتقاد کردند.

آرمی ها بی تی اس فن های بی فرهنگ روی آثار باستانی شیراز چه کردند

متاسفانه برخی از افراد نسبت به آثار باستانی توجه چندانی ندارد و باید فرهنگ سازی های لازم صورت بگیرد تا بدانند که این آثار باستانی بسیار ارزشمند بوده و متعلق به نسل‌های آینده می باشد و نباید بر روی آنها شعار و یادگاری نوشت.

همچنین ببینید:

پاسخ آرمی ها و هواداران بی تی اس به توهین شبکه مستند صداوسیما

شیراز یکی از شهرهای مهم تاریخی در جهان بوده که سالها پایتخت بسیاری از پادشاهان ایران بوده است و آثاری که بر جای گذاشته اند برای تاریخ بسیار ارزشمند خواهد بود و برای حفظ و نگهداری آن باید کوشا باشیم.

شیراز و اصفهان شناخته‌ترین مقاصد گردشگری کشور هستند؛ چرا تا کنون اقدامی جهت ساخت موزه منطقه‌ای استان فارس و استان اصفهان در این دو شهر صورت نگرفته است ، ایجاد این مجموعه و زیر پا گذاشتن قوانین حریم بنای تاریخی، آن‌هم در پایتخت که ویترین کشور است و مدیران میراث فرهنگی سایر استان‌ها هم هر قدم را با تاسی به رفتار مدیران پایتخت برمی‌دارند، شلیک نهایی به حرمت آثار تاریخی در کشور است.

2 نظر

  1. واقعا برای اون کسی که اومده اینو نوشته رو اثار تاریخی کشور ما متاسفم!!یعنی چی اخه؟لعنتی این کشور خودمونه ها…اونا حتی شمارم نمیشناسن اصن نمیدونن وجود دارید یا ن بعد میاید بخاطر ی چند تا ادم به فرهنگ ما لطمه میزنید ؟؟خیلی متاسفم من خودمم فن اکسو هستم یعنی خودم کیپاپر هستم وای بازم فازتون نمیفهمم…طرفدار کشوره کره و مردمانش بودن نباید باعث بشه که اینکارارو بکنید.

  2. نوشته مرگ بر بی تی اس پس اون کسی که این رو نوشته هیتر بوده نه ارمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *