بیوگرافی رضوان درویش داور برنامه محفل و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی رضوان درویش داور برنامه محفل و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی رضوان درویش داور برنامه محفل کیست

رضوان درویش متولد 17 اسفند 1343 در دمشق میباشد او دارای 7 خواهر و 4 برادر است و در رشته اقتصاد تحصیل کرده است و در حال حاضر استاد دانشگاه در تهران و دمشق میباشد او اهل سنت بوده و چندین بار توانسته در مسابقات تلاوت قران مقام نخست را در جهان کسب کند.

بیوگرافی رضوان درویش داور برنامه محفل و همسرش و فرزندان +عکس

رضوان درویش متاهل بوده و دارای 4 دختر و 1 پسر میباشد.

او زمان به شهرت رسید که در برنامه محفل به عنوان داور و کارشناس حضور پیدا کرد.

علاقمندی به قران از کودکی

رضوان درویش با توجه به اینکه در یک خانواده مذهبی به دنیا امده بود مثل خواهر و برادرانش در همان دوران کودکی با تلاوت قرآن آشنا شد و توسط خواهرش با مفایم قرانی آشنا گردید.

بیوگرافی رضوان درویش داور برنامه محفل و رهبر انقلاب +عکس

با توجه به اینکه پسرعمه اش موذن قاری قران بوده است نقش مهمی قاری شدن او ایفا کرده است و در همان دوران کودکی در مسابقات تلاوت قران شرکت کرده و مقام نخست را کسب کرد.

پدر و مادر درویش نیز در این راه یکی از مهره های اصلی این موضوع محسوب می شوند ، او علاوه بر قرائت قران در عرصه تواشیح نیز فعالیت داشته است که به گفته خودش در این راه هیچ معلمی نداشته است و همه این ها حاصل سعی و تلاش خودش بوده است.

نوه رضوان درویش خواننده است

نوه رضوان درویش خواننده است و در ترکیه زندگی میکند و رضوان درویش گاه گاهی در آهنگ هایش همکاری میکند و چندین ترک را با او کار کرده است و از این نظر مورد توجه مردم قرار گرفته است او میگوید موسیقی نقش مهمی در روحیه افراد دارد رضوان درویش 5 نوه دارد که دو نوه اش قاری قرآن هستند.

بیوگرافی رضوان درویش داور برنامه محفل و همسرش و فرزندان +عکس

رضوان درویش یکی از قاریان بین المللی است که در این سال ها نام او در بین قاریان مطرح جهان اسلام می درخشد و همواره یکی از کسانی است که در این سال ها در مقامات قرانی بسیاری را کسب کرده است. همچنین ایشان به عنوان داور در بعضی مسابقات قرآن ایران هم حضور داشته اند.

بیوگرافی رضوان درویش داور برنامه محفل +عکس

داور برنامه های تلویزیونی

رضوان درویش در برنامه های مختلف مذهبی به عنوان داور و کارشناس حضور پیدا میکند مسابقات قرآنی «ان للمتقین مفازا» یکی از این برنامه ها بوده که در سوریه پخش میشود بیننده های زیادی را به دست اورده است.

بیوگرافی رضوان درویش داور برنامه محفل +عکس

داور و کارشناس برنامه محفل

فصل جدید برنامه تلویزیونی «محفل» به تهیه‌کنندگی سیدمحمدحسین هاشمی گلپایگانی و اجرای رسالت بوذری، از ابتدای ماه مبارک رمضان هر روز در ساعات پیش از افطار از شبکه سه میهمان خانه مخاطبان رسانه ملی خواهد بود.

همچنین ببینید

بیوگرافی حسنین الحلو و همسرش داور برنامه محفل 

بیوگرافی رسالت بوذری مجری و همسرش فاطمه بیرامی

برنامه «محفل» پدیده تلویزیون در ایام ماه مبارک رمضان ۱۴۰۲ بود؛ برنامه‌ای که بسیاری از مخاطبان به‌خصوص کودکان و نوجوانان را به حفظ و تلاوت قرآن علاقه‌مند کرد و بسیاری از مسئولان این برنامه تلویزیونی را نوآورانه و خلاقانه عنوان کردند.

همسر و فرزندان

رضوان درویش متاهل بوده و دارای 4 دختر و 1 پسر میباشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *