بیوگرافی هدیه بازوند بازیگر و عکس های هدیه بازوند + عکس و پیج اینستاگرام

بیوگرافی هدیه بازوند بازیگر و عکس های وی+ پیج اینستاگرام بازیگر نقش روژان در نون خ او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

هدیه بازوند بازیگر نقش روژان در سریال نون خ متولد 27 مرداد ماه سال 1366 در بندعباس است .

وی اصالتا کورد کرمانشاهی است و فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی معماری است

هدیه بازوند فرزند دوم خانواده اش است و دارای دو برادر هست که یکی بزرگتر و یکی کوچکتر از وی است.

وی بسیار به کتاب خواندن علاقه دارد و اوقات فراغتش را بیشتر کتاب می خواند.

بیوگرافی هدیه بازوند

هدیه بازوند متولد ۲۷ مراد ۱۳۶۶ در کرمانشاه، بازیگر است. خانم بازوند تنها دو برادر دارد.

این هنرمند که این روز‌ها همه او را به واسطه‌ی بازی در سریال نون خ می‌شناسند، فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری می‌باشد که با گذراندن دوره‌های بازیگری از تلویزیون بصورت جدی وارد این عرصه شد و حالا در سینما حضور دارد.

در اول اسفند ۱۳۹۷ سعید آقاخانی یکی از کارگردان های بزرگ کشورمان در جدیدترین کار تلویزیونی خود سریال نمونه را بر روی آنتن شبکه اول سیما برده مردم را برای دقایقی در مقابل تلویزیون می‌نشاند

بیوگرافی هدیه بازوند بازیگر و عکس های هديه بازوند + پیج اینستاگرام

در این مجموعه بازیگران شناخته شده و توانمند زیادی وجود دارد که یکی از این هنرمندان خانم هدیه بازوند بوده که در نقش روژان به ایفای نقش پرداخته است

بیوگرافی هدیه بازوند

داستان این مجموعه درباره چندین کاراکتر اصلی آن می‌باشد که روژان و شیرین و همچنین نوری و مهیار از بازیگران اصلی آن به حساب می آیند که هر شب از شبکه اول سیما بر روی آنتن رفته و سناریوی بسیار جذاب و کمدی را دنبال میکند

بیوگرافی هدیه بازوند تجربه سینمایی و تلویزیونی متعددی دارد در فیلم سینمایی آنجا همان ساعت به کارگردانی سیروس الوند بازی کرده است

همچنین ببینید:

تجربه بسیار درخشانی را به دست آورد تا در کنار بازیگران شناخته شده ای همچون پرویز پرستویی بازی کند

در این فیلم سینمایی بازیگران شناخته شده همچون ماهور الوند و شهرام حقیقت دوست و امیرحسین فتحی سعید پیردوست بازی می کنند

بیوگرافی هدیه بازوند بازیگر و همسرش + پیج اینستاگرام

عکس های هدیه بازوند

این خانم هنرمند در تئاتر تجارب زیادی دارد و چند این کار نمایشی را هم بازی کرده است

اما مهمترین کار هنری او را میتوان به نون خ نام برد که موفق شد در سال ۱۳۹۸ تصویری از رسانه ملی و شبکه اول سیما بر روی آنتن برود و باعث شهرت او در بین مردم شود

همچنین ببینید:

بازیگر نقش روژان در نون خ

این مجموعه درباره کاراکتری به نام مهیار بوده که بازیگر آن آقای جمال پاشایی می باشد و به خواستگاری شیرین رفته و ماجراهای مختلفی برایش به وجود می آید چرا که پدر عروس و داماد درگیر مسئله مالی با یکدیگر بوده و ازدواج فرزندانشان در سایه این معامله دچار چالش های متعددی می شود

عکس هدیه بازوند و برادرش

بیوگرافی هدیه بازوند بازیگر و همسرش عکس های هدیه بازوند + پیج اینستاگرام

آدرس پیج اینستاگرامش

بعد از بررسی اپلیکیشن اینستاگرام متوجه شدیم چندین صفحه با نام هدیه بازوند ساخته شده است گویا برخی افراد سودجو با نام ایشان پیج های جعلی ایجاد کرده اند.

صفحه اینستاگرام هدیه بازوند hediyeh_bazvand می باشد.

بیوگرافی هدیه بازوند بازیگر و عکس های هدیه بازوند + پیج اینستاگرام

روژان دختر نورالدین بوده که در فصل دوم با مهیار ازدواج کرده است مهیار به تازگی در یک شرکت کار میکند که برای دختران دم بخت خواستگار ثوری میفرستد و در یکی از همین خواستگاری ها روژان متوجه میشود و او فکر میکند که مهیار به صورت واقعی به خواستگاری رفته و به همین دلیل پدر و دختر عمه خود را به آنجا میفرستد تا از واقعیت با خبر شود.

او خیل خوب توانسته نقش روژان را بازی کند.

بیوگرافی هدیه بازوند و پدرش بازیگر نقش روژان در سریال نون خ

او در سال ۹۷ وقتی ۳۱ ساله بود، با بازی در سریال هشتگ خاله سوسکه به کارگردانی محمد مسلمی، بطور رسمی وارد دنیای بازیگری شد. او سپس نقش کوتاهی در فیلم سینمایی آنجا همین ساعت به¬کارگردانی سیروس الوند؛ کنار چهره هایی، چون پرویز پرستویی و ماهور الوند ایفاکرد. بخش اعظمی از شهرت این بازیگر به¬واسطه¬ی بازی در سریال نون خ ب¬دست آمده است. خانم بازوند میگوید: مـن از طریق موسسه نقش اول با آقای امیر معقولی آشنا شدم و از طریق ایشان کـه مدیر تصویر برداری سریال بودند، بـه پروژه «نون خ» معرفی شدم.

انتقادات به لهجه کردی

سریال که پخش شد عده‌ای از کرد زبانان مهربان و نازنین انتقاد کردند و گفتند که لهجه ما کردی نیست. مـا بخاطر پخش سراسری نمی‌توانستیم کردی صحبت کنیم، و وادار بودیم با لهجه صحبت کنیم که انگار یک کرد زبان می‌خواهد پارسی حرف بزند.

بیوگرافی هدیه بازوند بازیگر نقش روژان در سریال نون خ + پیج اینستاگرام

هدیه بازوند درباره فرهنگ غنی مردم کرد می‌گوید: «کُرد زبان‌ها فرهنگ بسیار غنی و اصیلی دارد که به نظر من سریال نون خ توانست فقظ بخشی از این فرهنگ را به نمایش بگذارد. کرد‌ها حتی بسیار مهربان‌تر از آن هستند که در این مجموعه می‌بینید، اما بخاطر ماهیت طنز آن داستان‌های اغراق آمیز جالبی دارند.»

هدیه بازوند از بازیگران تئاتر بوده و چندین اثر نمایشی در کارنامه بازیگری خود دارد و از هنرجویان استاد امین تارخ و همچنین موسسه نقش اول می باشد.

این بازیگر جوان در فیلم سینمایی آنجا همان ساعت به کارگردانی آقای سیروس الوند نیز حضور داشته و تجربه خوب و مفیدی را در کنار سیروس الوند و ماهور الوند گذرانده است.

نظر هدیه بازوند درباره نون خ

«نون خ» توانست با به نمایش گذاشتن انسجام خانواده، ساده زیستی و رفاقت های ناب، دل مخاطبان را به دست بیاورد. البته که به تصویر کشیدن مناظر و طبیعت های بکر غرب کشور و به نمایش گذاشتن آن لباس های محلی هم بی تاثیر نبود، آنقدر که کارهای امروزی در فضاهای شهری و مدرن و خانه های لوکس اتفاق می افتد، پس بیننده یک کشش خاصی به فضاهای روستایی، آن خانه های کاهگلی و چیدمان خانه های روستایی پیدا می کند و به نظر من «نون خ» به خوبی توانست این را به نمایش بگذارد و مخاطب هم با آن ارتباط برقرار کرد.

تجربه خوب با سعید آقاخانی

به شخصه فکر می کنم شانس خیلی بزرگی داشتم که شروع کار بازیگری ام با جناب آقاخانی بود و برای من کار کردن با ایشان حکم رفتن به یک دانشگاه هنر را داشت و بسیار از ایشان آموختم. آقای آقاخانی در عین سخت گیری، درک بسیار بالا و درستی از بازیگر دارند و رفتار و هدایت درستی را در زمان درست برای بازیگر انجام می دهند.

به نظر من فصل سوم نون خ اصلا با فصل های قبل قابل مقایسه نیست؛ هم از لحاظ پرداخت نویسنده به شخصیت ها و هم از لحاظ قصه و پختگی بازی بازیگرها. شخصیت ها در کاراکترهای خودشان بیشتر جا افتاده اند و امیدواریم که با استقبال تماشاگران مواجه شود.

نوروز به شکل عجیبی من را یاد عیدی می اندازد که خانه مادربزرگم بودیم و لحظه تحویل سال که صبح خیلی زود بود، مادرم من را از خواب بیدار کرد، لباس هایی که برای عید خریده بود را تن من کرد و بعد دیدم خاله ام یک تخم مرغ مخصوص برای من رنگ و نقاشی کرده است. من آن سال عجیب بوی عید را احساس کردم. پدربزرگ ده تا صد تومانی نو به من عیدی داد و الان چند سالی می شود که به رحمت خدا رفته و من عید هر سال جای خالی ایشان را خیلی احساس می کنم. عید هر سال به یاد آن عید می افتم و آن نوروز برای من عیدی واقعی بود که دیگر تکرار نشد.

سنت ها را خیلی دوست دارم و به هیچ وجه نمی خواهم برای من عادی یا فراموش شوند. یادم می آید یک سال سفره هفت سین نچیده بودیم و من هنوز که هنوز است ناراحتم که چرا آن سال موقع سال تحویل، سر سفره هفت سین ننشسته بودم و امیدورام که این سنت های قشنگ ما هیچ وقت فراموش نشوند.

من عاشق هنر هستم، به هر شکل و رنگ و لعابی، و به نظر من بازیگری مجموعه ای از تمام هنرهاست. برای یک بازیگر خوب بودن و خوب ماندن باید از هر شاخه هنر گلی را بچینید و در گلدان بزرگی به نام هنرپیشگی بگذارید.

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. منصور جعفرزاده

    سلام
    در پایین عکس خانم هدیه بازوند و پدرشان ، در متنی که با رنگ قرمز نوشته شده ،خواستگاری صوری به اشتباه خواستگاری ثوری نوشته شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.