جین کچل کرد و به سربازی رفت +عکس و تصاویر موهای تراشیده

جین یکی از خواننده های بی تی اس برای رفتن به سربازی موهای خود را تراشیده و کچل کرده است او از جمله خواننده هایی بوده که از گروه بی تی اس جدا شده تا به سربازی برود.

گروه بی تی اس بعد از فرا رسیدن موعد سربازی شان به حالت تعلیق درامده است البته گفته شده در صورت مرخص امدن جین آهنگ هایی تولید خواهد شد و باید منتظر باشیم ببینیم که نحوه سربازی جین به چه صورت خواهد بود.

جین کچل کرد و به سربازی رفت +عکس و تصاویر موهای تراشیده

عکس و تصاویر موهای تراشیده جین

سربازی رفتن برخی از خواننده های گروه بی تی اس باعث شده بود که این گروه تصمیم بگیرد مدتی منحل شودو هر کدام از خواننده ها به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه بدهند که در نهایت این تصمیم منتفی شد و گروه به کار خود ادامه میدهد اما ممکن است فعالیت انها تا جمع شدن خواننده هایش معلق بماند.

بی تی اس یک گروه موسیقی پرطرفدار در کره جنوبی میباشد که از سالهای تاسیس خود طرفداران زیادی را به دست آورده است.

جین کچل کرد و به سربازی رفت +عکس و تصاویر موهای تراشیده

بیوگرافی

کیم سوک جین یکی از خواننده های این گروه متولد ۴ دسامبر ۱۹۹۲ بوده و با نام  هنری جین نیز شناخته می‌شود، او خواننده، ترانه‌سرا و عضو گروه BTS است. کیم سه قطعه انفرادی را با BTS نوشته و منتشر کرده است: “Awake” در سال 2016، “Epiphany” در سال 2018 و “Moon” در سال 2020، که همگی در نمودار دیجیتال Gaon کره جنوبی قرار گرفته اند.

همچنین ببینید:

در سال 2019، کیم اولین آهنگ مستقل خود را به نام آهنگ دیجیتال “Tonight” منتشر کرد. او اولین حضور رسمی خود را به عنوان یک هنرمند انفرادی در اکتبر 2022 با انتشار تک آهنگ “فضانورد” انجام داد.

دورانی که گروه بی تی اس هیچی برای خوردن نداشتن این سوکجین بود که هواشون رو داشت و با پول هایی که جمع کرده بود برای اعضا گروه غذا میخرید و چون جونکوک تو سن خیلی پایینی بود که کارآموز شد جین خیلی مراقبش بود و او رو به مدرسه میبرد و لباسای مدرسش رو اتو میکرد و…و به مامان گروه هم معروفه چون همیشه مراقبه همه اعضا هست و بهشون میرسه!!

جین کچل کرد و به سربازی رفت +عکس و تصاویر موهای تراشیده
اعضای گروه در ویدیویی که برای طرفدارانشان منتشر کرده‌اند گفته‌اند که خسته هستند و مرحله سختی را پشت سر می‌گذارند. آن‌ها همچنین گفته‌اند که گروهشان قوی‌تر از قبل باز خواهد گشت.

شوگا، ستاره ۲۹ ساله این گروه کی پاپ گفته است که ما در حال حاضر در یک توقف مقطعی هستیم.

شرکت هایپ که مدیریت این گروه کره‌ای را بر عهده دارد، تلاش کرده که نگرانی طرفداران، از این خبر را کم کرده و از واکنش‌های خبری اقدام گروه بی تی اس بکاهد.

این شرکت گفته است بی تی اس، متوقف نشده و آن‌ها به صورت گروهی و یا انفرادی به کارشان ادامه خواهند داد. به گفته این شرکت، اعضای گروه در این دوره بیشتر بر کارهای فردی خود تمرکز خواهند داشت. جزئیات بیشتری توسط این شرکت منتشر نشده است.

اعضای گروه بی تی اس در ویدیویی که منتشر کرده‌اند، خود، دلیل اینکه احساس می‌کنند نیاز به استراحت نیاز دارند را شرح داده‌اند.

آر اِم عضو ۲۷ ساله گروه گفته است، همیشه فکر می‌کنم گروه بی تی اس از دیگر گروه‌ها متفاوت است. اما مشکل، خود کی پاپ و خود شهرت است که به انسان فرصت بلوغ نمی‌دهد. او افزوده است که اعضای گروه احتیاج دارند تا هر یک موسیقی خاص خود را کشف کنند و زندگی حرفه‌ای خود را به صورت انفرادی پیگیری کنند.

جان کوک ۲۴ ساله هم گفته است: بی تی اس با این کار قوی می‌شود. ما باید مدتی از هم جدا باشیم تا یاد بگیریم دوباره متحد شویم. امیدوارم این کار را یک چیز منفی تلقی نکنید. این یک گام درست بوده و به نفع همه است. قول می‌دهیم روزی بالغ‌تر از الان ظاهر شویم. او همچنین از هوادارانشان برای تصمیمی که گرفته‌اند، طلب دعای خیر کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *