عکس لو رفته گلنار در گیلدخت میترا رفیع در عروسی

عکس لو رفته گلنار در گیلدخت میترا رفیع در عروسی

میترا رفیع گلنار در گیلدخت که محبوبیت زیادی در بین مخاطبان تلویزیونی به دست اورده است این روزها در کانون توجهات است و بسیاری از رسانه ها زندگی شخصی و فعالیتهای هنری او را دنبال میکنند از تصاویر او در خیابان و مراکز خرید گرفته تا تصاویر اینستاگرای اش همیشه در رسانه ها دست به دست میشود.

عکس لو رفته گلنار در گیلدخت میترا رفیع در عروسی

میترا رفیع 12 آذر سال 1373 در شهر تهران به دنیا آمده است، وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بازیگری است. اکنون به عنوان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون به شهرت رسیده است خانم رفیع در آخرین ماه پاییز سال 1373 و شهر تهران چشم به جهان گشود. او تنها یک خواهر و خانواده کم جمعیتی دارد. اگر کنجکاو هستید بدانید پدر میترا رفیع کیست باید بگوییم که این بازیگر چندی پیش با انتشار تصویری در اینستاگرام خبر داد سال‌ها پیش پدرش را از دست داده است.

عکس گلنار در گیلدخت کنار برادرش

عکس و تصاویر میترا رفیع گلنار در گیلدخت و برادرش و خانواده

میترا رفیع از سال ۷۹ با حمایت و تشویق پدر و مادرش برای کار های هنری وارد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد و توانست خیلی زود در حالی که ۱۲ سال سن داشت موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره تئاتر تک نفر نیاوران شود.

عکس و تصاویر میترا رفیع گلنار در گیلدخت و برادرش و خانواده

میترا رفیع برای اولین بار در سن شش سالگی پا به عرصه هنر گذاشت و بعد از ورود به کانون پرورش فکری کودک و نوجوانان با تشویق خانواده توانست خیلی زود و پس از 6 سال یعنی در سن دوازده سالگی موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره تئاتر تک نفر نیاوران گردد.

عکس و تصاویر میترا رفیع گلنار در گیلدخت و برادرش و خانواده

در یک خانواده پنج نفره بزرگ شده است، دو خواهر بزرگتر از خود دارد. پدرش چند سال قبل فوت کرده است و اکنون با مادرش زندگی میکند.

عکس جدید میترا رفیع بازیگر بی همگان و گیلدخت جنجال شد  

میترا رفیع بازیگر گیلدخت آرزوی مرگ کرد استوری عجیب و غریب او را ببینید

زمانی که فقط شش ساله بود، با توجه به علاقه ای که در زمینه هنر از خود نشان میداد توسط خانواده اش وارد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد و از همان زمان در مسیر شکوفایی قرار گرفت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *