بیوگرافی کامل فاطیما بهارمست بازیگر و مجری

بیوگرافی فاطیما بهارمست دختر شیرین زبان که اولین بارتوانایی وی در برنامه معروف عمو پورنگ کشف شد را و به همراه سوابق شخصی و نحوه انتخابش به عنوان مجری و بازیگری و تصاویرش در مجله شبونه دنبال کنید.

فاطیما بهارمست بازیگر | بیوگرافی فاطیما بهارمست و تصاویر کودکی اش

بیوگرافی فاطیما بهارمست

خانم فاطیما بهارمست مجری و بازیگر عرصه هنر در دهمین روز از تیرماه سال ۱۳۷۵ در شهر تهران به دنیا آمد.

تحصیلات

وی دارای مدرک دیپلم کارگردانی از هنرستانی به اسم سوره می باشد و ادامه تحصیلات خود را در دانشگاه هنرهای زیبایی تهران در گرایش کارگردانی نمایشی گذراند.

فاطیما بهارمست بازیگر | بیوگرافی فاطیما بهارمست کودکی مجریگری

آغاز فعالیت با عمو پورنگ

فاطیما بهارمست به عنوان کوچکترین هنرمند که از زمانی کودکی با فعالیت در زمینه مجریگری وارد عرصه هنر شد.

این اتفاق زمانی افتاد که وی وقتی فقط شش سال سن داشت با ارسال یک نقاشی در برنامه عمو پورنگ به طور ناگهانی استعدادی ایشان کشف شد و به همین علت از بین تمام نقاشیهای ارسالی نقاشی ایشان انتخاب میشه و با خانم بهارمست تماس گرفته می‌شود تا در مسابقه عمو پورنگ حضور پیدا کند.

فاطیما بهارمست بازیگر و همسرش | بیوگرافی فاطیما بهارمست و تصاویر خانواده

عکس های فاطیما بهارمست

در پی تماس تلفنی که کارگردان برنامه با فاطمیا داشت باعث شد که به علت شیرین زبانی ایشان کارگردان را به سمت خود جذب کند و همان جا بود که از پدر فاطیما خواسته شد او را به دفتر کارگردان ببرند تا از او تست گرفته شود.

فقط تنها دو جلسه با عمو پورنگ به عنوان مجری برنامه همکاری داشت ولی با اجرای بسیار قشنگ است سبب شد که همه شیرین زبانی آن را به یاد داشته باشند و موجب شهرت ایشان شد.

 

از حرفه مجریگری تا بازیگری

سرانجام در سال ۱۳۸۳ با سریالی به نام ماجراهای چموش و خموش ساخته شاهین باباپور وارد عرصه بازیگری شد.
مجموعه هنر آفرینی فاطیما بهارمست

از آثار ایشان می توان به ماجراهای چموش و خموش راه شب حلقه سبز ساعت شنی از سرنوشت و آخرین بازی نام برد.
از کارهای اجرایی ایشان می‌توان به سیمای کودک برنامه رنگین کمان دیدشو زنگ بچه ها نیز اشاره کرد.

وی علاوه بر حرفه بازیگری در زمینه تئاتر نیز به هنرنمایی پرداخته که از جمله می توان به بابا برفی و خاله در حال دیگه عاشق شدن فایده نداره شهاب مهربان حریق رئال مادرید ۱۱ بارسلونا ۱ نیز اشاره کرد.

فاطیما بهارمست بازیگر و همسرش | بیوگرافی و ازدواج فاطیما بهارمست و تصاویر خانواده

بازیگر نقش نغمه در سریال از سرنوشت

فاطیما بهارمست در جدیدترین فعالیت هنری خود در سریال از سرنوشت بازی کرده است

سریالی که دارای سه فصل بوده و این خانم هنرمند در فصل سوم بازی کرده و نقش نغمه را بر عهده داشت

سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان، فصل دوم این سریال به کارگردانی علیرضا بذرافشان از شنبه ۲۸ دی‌ماه روانه آنتن می‌شود.

بازیگر نقش نغمه در سریال از سرنوشت

خلاصه فصل اول را مخاطبانی که فرصت نکردند این قسمت ها را ببینند به تماشا بنشینند

فصل دو از سرنوشت به کارگردانی علیرضا بذرافشان به اتفاقات دوران نوجوانی دو شخصیت اصلی این سریال یعنی هاشم و سهراب اختصاص دارد که ایفای نقش آنها در این فصل به عهده دارا حیایی و کیسان دیباج خواهد بود.

فاطیما بهارمست بازیگر | بیوگرافی فاطیما بهارمست و تصاویر خانواده

وی با اشاره به اینکه مدیون عمو پورنگ است، گفت: من هیچ وقت فکر نمی‌کردم مجری یا بازیگر شوم اما به لطف زارعان، آقاجان‌زاده و عمو پورنگ «داریوش فرضیایی» وارد این عرصه شدم و مدیون آنها هستم که در 6 سالگی مسیر زندگی مرا تغییر دادند، چون حال این روزهایم را دوست دارم.

بهار مست در خصوص تجربه اجرا در برنامه «دیده شو» بیان کرد: من همیشه در بهترین حالت کاری را شروع می‌کنم و در بهترین حالت مهم از آن خداحافظی می‌کنم. «دیده شو» نیز از آن برنامه‌های خوبی بود که برای گروه سنی نوجوان ساخته شد. این برنامه از تجربه‌های خوب و مفید دوران کاری من است. ساکت اف تهیه‌کننده «دیده شو» همواره به من لطف دارند و هرگاه بخواهند کاری شروع کنند برای اجرای آن برنامه با من تماس می‌گیرند اما من دیگر قصد ندارم در عرصه اجرا فعالیت کنم.

فاطیما بهارمست بازیگر | بیوگرافی فاطیما بهارمست و تصاویر خانواده

بازیگر مجموعه «آخرین بازی» در پایان مطرح کرد: به تمام علاقه‌مندان هنر توصیه می‌کنم این حرفه را به صورت آکادمیک بیاموزند، چون حضور در فضاهای آموزشی موجب می‌شود با افراد با تجربه در این زمینه آشنا شوند و از این طریق بتوانند در عرصه بازیگری، اجرا و… فعالیت کنند.

فاطیما بهارمست بازیگر | بیوگرافی و عکس سلفی فاطیما بهارمست و تصاویر خانواده

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *