فوت حمیدرضا اسکندری دانش آموزش ارسنجانی بر اثر کرونا +عکس

فوت حمیدرضا اسکندری دانش آموزش ارسنجانی بر اثر کرونا +عکس و جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فوت حمیدرضا اسکندری دانش آموزش ارسنجانی

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس از فوت حمیدرضا اسکندری دانش‌آموز پایه دهم رشته تجربی شهرستان ارسنجان بر اثر کرونا خبرداد.

فوت حمیدرضا اسکندری دانش آموزش ارسنجانی بر اثر کرونا +عکس

این درحالیست که شایع شده بود که افراد نوجوان و یا کودکان به ویروس کرونا مبتلا نمیشوند و فقط افراد مسن هستند که به این بیماری مبتلا خواهند شد.

روز گذشته سخنگوی وزارت بهداشت نیز گفته بود که چین آمار غلطی از ویروس کرونا اعلام کرده بود و کشندگی این ویروس بسیار بیشتر از آن چیزی است که چین اعلام کرد.

گویا خبر اینکه کودکان و نوجوانان به بیماری مبتلا نمیشوند هم یکی از اطلاعات غلطی بوده که چین در اختیار مردم جهان قرار داده بود.

به گزارش ایلنا، مدیرکل آموزش و پرورش فارس در پی این ضایعه، در پیامی درگذشت این دانش‌آموز را تسلیت گفت.

در متن پیام فرهاد اسماعیلی آمده است: «خانواده محترم اسکندری، خبر درگذشت مظلومانه حمیدرضای عزیز دانش آموز پایه دهم رشته تجربی بر اثر ابتلا به کرونا ویروس به شدت موجب تالم و تاثر شدید شد. قطعا این مصیبت بزرگ در این روزها بسیار جانگداز و جای خالی فرزند دلبندتان نیز محسوس است؛ اما چه می‌توان جز شکرگزاری به درگاه خداوند که این فرزند عزیزمان پاک و زلال به دیدار معبود خود شتافت که الخیر فی ماوقع. به سهم خود این مصیبت بزرگ را به شما و بستگان و همه مردم و فرهنگیان و دانش‌آموزان شهرستان ارسنجان تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند منان برای بازماندگان  صبرجمیل و اجر جزیل مسالت دارم.»

در همین حال، روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس روز دوشنبه اعلام کرد که در مدت زمان تعطیلی دانش‌آموزان از اوایل اسفندماه ۹۸ تاکنون، برخی مدارس استان برای پیشگیری از شیوع کرونا ضدعفونی شده‌اند و ضدعفونی مدارس باقیمانده نیز در دستور کار است.

شهرستان ارسنجان در فاصله ۱۲۵ کیلومتری شمال شرق شیراز قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.