فیلم کامل صحبت های زشت رائفی پور درباره شوخی اهل بیت و ائمه

فیلم کامل صحبت های زشت رائفی پور درباره شوخی اهل بیت و ائمه

فیلم کامل صحبت های زشت رائفی پور درباره شوخی اهل بیت و ائمه که برخی از علما این صبحت ها را توهین آمیز قلمداد کرده است.

علی اکبر رائفی پور در سخنانی میگوید که اهل بیت شوخی هایی میکردند که من نمیتوانم آنها را نقل کنم! و حتی اگر اینجا پیرمردهای 90 ساله هم نشسته بودند باز هم نمیتوانستم شوخی های آنها را بازگو کنم.

صحبت های زشت رائفی پور درباره شوخی اهل

این صحبت ها رائفی پور با واکنش تند برخی از علمان و روحانیون همراه شده است و برخی از انها از جمله علوی تهرانی در واکنش گفت که ما نمیدانیم چه کسی به این افراد تریبون میدهد که هر چیزی که دوست دارند بیان میکنند و ما نمیدانیم جلوی وهابیون را باید بگیریم یا جلوی این افراد که دارای تریبون هستند.

علی اکبر رائفی پور یکی از ایده پردازانی بوده که همیشه حرف هایش مورد انتقاد و حمله قرار میگیر چندی پیش پرویز پرستویی به این شخص حمله کرده بود و او را “حیف نان” خطاب کرد.

همچنین ببینید:

علی اکبر رائفی پور متولد ۱۳۶۳ سخنران است .فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری می باشد در حوزه های فراماسونری، صهیونیزم و فرقه های نوظهور و حالا در ابعاد مختلف سیاسی اجتماعی سخنرانی های جذاب و پرمخاطبی داشته است . او به خاطر نظریه‌پردازی دربارهٔ تئوری‌های توطئه شهرت پیدا کرد. و سخنرانی‌هایی در نقد علوم اجتماعی و نظراتی راجع به نقش تشکیلات فراماسونری در ادارهٔ امور جهان دارد از وی بعنوان یک محقق و پژوهشگر یاد می‌شود.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *