بیوگرافی محمد قبادلو کیست اهل کجاست +عکس و ماجرای زیر گرفتن پلیس

بیوگرافی محمد قبادلو کیست اهل کجاست و فیلم زیر گرفتن ماموران پلیس

محمد قبادلو کیست و چرا اعدام شد

محمد قبادلو متولد ۱۳۷۹ در تهران است و به جرم زیر گرفتن چند مامور پلیس و قتل یکی از این ماموران به نام استوار فرید کرم پور به اعدام محکوم شد و حکم اعدام او در دیوان عالی کشور تایید گردید و در بامداد سه شنبه 3 بهمن 1402 در زندان قزلحصار کرج اعدام شد.

محمد قبادلو در اعتراضات آبان 1401 اقدام با یک دستگاه خودرو پیکان اقدام به زیر کردن تعدادی از ماموران نیروی یگان ویژه کرد که 7 تن از از این ماموران به شدت مجروح شدند و گروهبان فرید کرم پور در این حادثه جان خود را از دست داد.

فیلم لحظه زیر گرفتن ماموران پلیس

بیوگرافی محمد قبادلو کیست اهل کجاست و ماجرای زیر کردن ماموران پلیس با ماشین همراه ماجرای حکم اعدام او و دادگاهی و اتهامات او را در این صفحه بخوانید.

بیوگرافی محمد قبادلو

محمد قبادلو متولد ۱۳۷۹ در تهران بوده که به جرم قتل یک مامور پلیس و زیر گرفتن پنج مامور پلیس دیگر به اتهام افساد فی الارض محکوم شده و حکم اعدام برایش صادر شده است.

محمد قبادلو ۲۲ سال سن داشته و در اعتراضات آبان ۱۴۰۱ با یک پیکان سفید ماموران یگان ویژه را زیر می گیرد که منجر به فوت یک مامور پلیس و مجروح شدن ۵ مورد دیگر می گردد.

این اتفاق در شهر پرند تهران رخ داده است.

بیوگرافی محمد قبادلو کیست اهل کجاست +عکس و ماجرای زیر گرفتن پلیس

محمد قبادلو  میگوید پیشمان نیستم

از نکات جالب توجه محمد قبادلو دادگاه ایشان بوده که به قاضی می گوید از کار خود پشیمان نیست و اگر باز هم آزاد شود با خودرو ماموران یگان ویژهرا زیر خواهد کرد (به نقل از خبرگزاری فارس)

وکیل محمد قبادلو می گوید که او بیماری روانی داشته و حرفهایی که میزند در سلامت عقل نیست وکیل محمد قبادلو مدعی است که او به دلیل بیماری روانی قادر به کنترل خودرو نبوده و ماموران نیروی انتظامی را زیر کرده است

بر اساس کیفرخواست صادر شده محمد قبادلو فرزند محمدعلی به اتهام افساد فی الارض محکوم شده است و حکمش اعدام می باشد .

بیوگرافی محمد قبادلو کیست اهل کجاست +عکس و ماجرای زیر گرفتن پلیس

شهادت استوار فرید کرمپور حسنوند

حرکت مجرمان او باعث شهادت استوار فرید کرمپور حسنوند و مجروح شدن ۵ مامور دیگر شده است او در این حادثه فرمانده افسران را نیز از ناحیه پایه راست به شدت مصدوم کرده است .

همچنین ببینید:

بیوگرافی توماج صالحی خواننده کیست
بیوگرافی حامد بدخشان تروریست حرم شاهچراغ
اشکان مروتی ورزشکار اهل سنندج کیست

ماجرای زیر گرفتن ماموران

فرمانده افسران می‌گوید در ۳۰ شهریور ماه بود که ماموریتی برای حفظ امنیت و آرامش مردم به ما ابلاغ شد و در نهایت بعد از پشت سر گذاشتن ماموریت قصد بازگشت به مقر را داشتیم که ناگهان صدای وحشتناکی از پشت به گوشمان رسید وقتی که برگشتیم دیدم که یک خودرو به سمت ما می آید و چند مامور را زیر گرفته است ما روی زمین افتاده بودیم و شهید کرم پور نفس نفس میزد خواستم به سان تو بروم که دیدم پای راست خودم نیز به شدت آسیب دیده است.

بیوگرافی محمد قبادلو کیست اهل کجاست و فیلم زیر گرفتن ماموران پلیس

نقشه قبلی متهم برای به شهادت رساندن ماموران

در همان زمان، محمد قبادلو همانطور که خودش عنوان کرده است، با نقشه قبلی، با خودرو پیکان با سرعت حدود ۱۰۰ کیلومتر در ساعت به سمت یگان موتور سوار حمله ور می‌شود. خودروی وی پس از برخورد با موتورهای یگان امداد متوقف می‌شود. در این برخورد  ۶ مامور حافظ امنیت حضور داشتند که پنج تن از آنها آسیب شدید دیدند و یکی از ماموران آن هم به دلیل افتادن از روی موتور صدمه کمتری دید.

قبادلو پس از ارتکاب جرم قصد فرار داشته اما به دلیل قرار گرفتن یک دستگاه موتورسیکلت یگان امداد در زیر خودرو، موفق به این کار نمی شود.

دلیل تفاوت در زمان تصادف و بازسازی صحنه جرم چیست؟

یکی از شبهاتی که درباره این پرونده مطرح شده این است که چرا بازسازی صحنه جرم ۱۲ مهر و گزارش صحنه تصادف ۱۰ مهرماه تنظیم شده است و چرا بعد از ۱۰ روز از گذشت حادثه بازسازی صحنه جرم صورت گرفته است.

بیوگرافی محمد قبادلو کیست اهل کجاست و فیلم زیر گرفتن ماموران پلیس

تفاوت این تاریخ به این دلیل است که در روزهای ابتدایی شهید کرم‌پور به دلیل صدمات در بیمارستان بستری و هنوز به شهادت نرسیده بود.

تایید حکم اعدام در دیوان عالی کشور

فارس نوشت: در پی انتشار خبر پذیرش فرجام خواهی دو تن از متهمان اغتشاشات اخیر، اصلاحیه ای با عنوان رد فرجام خواهی محمد قبادلو صادر شد.

دیوان عالی کشور ضمن رد فرجام خواهی به عمل آمده در پرونده محمد قبادلو، دادنامه نامبرده را مستنداٌ به شق الف ماده ۴۶۹ قانون آیین دادرسی کیفری ابرام نمود. فرجام‌خواهی سامان صیدی (یاسین) از متهمان اغتشاشات اخیر از سوی دیوان‌عالی کشور پذیرفته شد و با عنایت به نواقص تحقیقاتی و مستنداً به بند 2 شق ب ماده 469 قانون آیین دادرسی کیفری پرونده نامبرده جهت رسیدگی مجدد به همان دادگاه ارجاع شده است.

بیوگرافی محمد قبادلو کیست اهل کجاست و فیلم زیر گرفتن ماموران پلیس

اجرای حکم اعدام محمد قبادلو

به گزارش گروه قضائی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه: حکم دادگاه کیفری یک استان تهران مبنی بر «قصاص نفس» محمد قبادلو در پرونده به شهادت رساندن یک مامور نیروی انتظامی به نام «فرید کرم‌پور حسنوند» و مجروح کردن ۵ مامور دیگر در جریان ناآرامی‌های سال گذشته، پس از تأیید در دیوان عالی کشور، اجرا شد.

حکم قصاص محمد قبادلو، عامل قتل شهید «فرید کرم‌پور حسنوند»، مامور نیروی انتظامی و جرح ۵ مامور دیگر در جریان اتفاقات سال گذشته، پس از تایید در دیوان عالی کشور، اجرا شد. محمد قبادلو، قاتل شهید کرم‌پور گفت: به قصد کُشت ماموران را زیر گرفتم. کمِ کم ۲۰ تا موتور بودن! منبع: فارس

حواشی اعدام

فارس پلاس؛ روایت روز – صبح امروز، حکم قصاص محمد قبادلو، قاتلی که در جریان اغتشاشات سال گذشته، یکی از ماموران فراجا به نام فرید کرم‌پور را به شهادت رساند، اجرا شد.

رسیدگی به جرایم محمد قبادلو و صدور حکم قصاص، ۴۸۷ روز، یعنی بیش از یک سال و سه ماه، به طول انجامید. به عبارتی دیگر، پرونده این قاتل به طور کامل و دقیق دادرسی شد و حتی دو مرتبه درخواست اعاده دادرسی او در دیوان عالی کشور، بررسی گردید. نکته قابل توجه این است که پرونده محمد قبادلو در دادگاه کیفری، شاکی خصوص داشت و حکم قصاص او، در نتیجه عدم رضایت «ولی دم» شهید کرم‌پور، صادر شد و این حکم قصاص، ارتباطی با مسائل امنیتی نداشته است.

فارس نوشت نکته جالب آنکه، روزنامه اصلاح طلب شرق، محمد قبادلو که در جریان اغتشاشات سال گذشته مرتکب قتل شده بود را، «بازداشتی اعتراضات ایران» معرفی می‌کند. یعنی هم ارتکاب قتل عمد را سانسور کرده است و هم اغتشاشات سال گذشته را که یک پروژه امنیتی بود، با عنوان اعتراضات ایران معرفی می‌کند.

امیر رئیسیان، وکیل قبادلو نیز در گذشته به حمایت از مجرمان اغتشاشات پرداخته بود. رئیسیان به حمایت از توماج صالحی پرداخته و اتهامات او را بی‌اساس می‌دانست.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

13 نظر

 1. اعدامش کنید این حروم زاده را که قطعا مادرش یه خوک صفت هست

  • عقل . تفکر

   عاقبت دیدن رسانه هایی امثال عنترنشنال میشه این

  • فردی که مشکل دوقطبی دارد چرا باید اعدام شود کسی که مریض هست چرا باید اعدام شود مریض باید درمان شود انسان که کشته شود چه منفعت به دو طرف دارد

  • تو و امثال تو خفه که از یه جانی وحشی دفاع می کنید

   • میکاییل ازاد

    اره واقعا شما ها خفه شید که از یه شیطان جانی حمایت میکنید

   • جانی اون‌هایی هستن که اسلحه دارن اونی که سهمش از زندگی تو این کشور با وجود پدری جانباز یه پیکان قراضه‌ست که عمرا هم سرعتش به ۱۰۰ کیلومتر هم نمی‌رسه

    • اگر بابا خودت جای او‌ن افسری که با ماشین از روش رد شد بود، الان بابا نداشتی بازم همین حرف رو‌ میزدی؟ شما شستشوی مغزی که هیچ شما همه مغز و ذات و انسانیتتون را بردن، شدین یه پوسته توخالی که با فرکانس های ماهواره حرکت میکنید،هرجور کوکتون کنند میرقصید.

 2. از خون جوانان وطن لاله دمیده😭

 3. بی بی راضیه

  واقعا متاسفم برای کسانیکه از این وحشی حمایت کردن 3 بهمن 14002 این روانی آدمکش قاتل اعدام شد لعنت به اغتشاش گران کشور لعنت بر هر کسی که از این قاتلان جانی حمایت میکنن مادرش هم فقط مظلوم نمایی میکرده توقع داشته با این گندی که زده بچه شو اعدام نکنن

  • بهرام گور

   لطفا به همدیگه بی احترامی نکنید فحاشی و بی ادبی ممنوع دو جوان کشته شدن دسشون از دنیا کوتاه شده بخدا گناه داره از پشت سر مرده حرف بزنی یکی کشته دیگری قصاص شده خون در برابر خون یا حق

 4. خفه چون پول نداره باید با پیکان جوان مردم بکشه لاشخورای وطن فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *