پشت پرده بازیگرانی که جشنواره فیلم فجر را تحریم کردند را بخوانید

پشت پرده بازیگرانی که جشنواره فیلم فجر را تحریم کردند چیست

برخی از بازیگران در بیانه ای اعلام کردن که از جشنواره فیلم فجر انصراف داده اند و در این جشنواره شرکت نمیکنند این درحالیست که برخی از منتقدان سینما از این چهره های تحریم کننده میپرسند اگر به فکر تحریم هستید چرا در فیلم و سریالهای ایرانی بازی میکنید؟ قاعدتا باید شبکه نمایش خانگی و سینما را تحریم کنید اما چون منافع شخصی تان اجازه نمیدهد سعی میکند کاری که برایتان هزینه ای را ندارد را انجام دهید.

پشت پرده بازیگرانی که جشنواره فیلم فجر را تحریم کردند را بخوانید

پشت پرده بازیگرانی که جشنواره فیلم فجر را تحریم کردند

رضا محقق تهیه‌کننده فیلم سینمایی «چرا گریه نمی‌کنی؟» درباره این اقدام بازیگران نوشت: شما آبروی آزادی را برده‌اید!

رضا محقق گفت: چرا این بازیگران از شبکه نمایش خانگی که ماهانه دو سه میلیارد از آن درآمد دارند انصراف نمیدهند؟

شبکه سینمای خانگی جزو سینما نیست؟ چرا فیلم های خودشان را ممنوع نمی کنند؟ اگر قرار است منصفانه باشد، باید به این سوالات پاسخ دهند. من فیلمی ساختم که برایش زحمت کشیدم و هیچکس حق ندارد به من بگوید آیا حق دارم کارم را به جشنواره بدهم یا نه!

وی افزود: همه بازیگران این فیلم تا آخرین ریال دستمزد خود را گرفته اند، شما از کجا آمده اید که با رفاقت این کار را انجام دهید؟ من به هیچ وجه نمی خواهم جشنواره فجر را تحریم کنم، چرا مجبورم کنید؟ از کدام مدل دموکراتیک صحبت می کنید؟

اصلا معنای آزادی را میدانید؟ شما مفهوم آزادی را نمیدانید اما از آن دم میزنید پیراهن شرافتمندانه آزادی را به ذلت تبدیل کردید! من در بسیاری از جشنواره های معتبر جهانی جایزه گرفته ام، حالا این دوستان به من می گویند یک تهیه کننده تازه کار! اگر ناشناس بودم چرا برای ساخت این فیلم پیش من آمدید؟ ساخت این فیلم اساساً توسط آنها به من پیشنهاد شد. در حال ساخت فیلم «شهر خاموش» بودیم که باران کوثری به من پیشنهاد کرد این فیلم را بسازم.

این تهیه کننده افزود: سینما برای برخی از این افراد بیشتر یک تجارت است تا یک هنر. اگر می خواهید درباره سینما و هنر صحبت کنید، به «ممیرو» رضا محقق بروید. تمام فیلم هایی که تا به حال ساخته اید و تمام جوایزی که تا به حال کسب کرده اید را در کنار این فیلم قرار دهید. شما حق ندارید تکالیف را به دیگری محول کنید. همگی بازی کردید و پول گرفتید. یکی از آن بازیگران را یادم نیست، تا روزی که دستمزدش را نگرفت، حاضر نشد جلوی دوربین برود. حالا شده اند تامین کننده دکترین انقلاب اینستاگرامی! هر اتفاقی بیفتد به فضای مجازی پناه می برند!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *