بیوگرافی شهید علی نظری کیست و ماجرای شهادت + عکس و جزئیات

بیوگرافی شهید علی نظری کیست و ماجرای شهادت در ملایر + عکس و فیلم

شهید علی نظری کیست

شهید علی نظری متولد سال ۱۳۶۵ پاسداران سپاه ناحیه ملایر بود که روز چهارم آبان ماه سال گذشته در حین تعقیب و گریز اغتشاشگران به فیض شهادت نائل آمد میلاد زهره وند به عنوان قاتل اصلی در ملایر دستگیر شد و در 2 آذر 1402 اعدام گردید.

بیوگرافی شهید علی نظری کیست و ماجرای شهادت + عکس و جزئیات

بیوگرافی شهید علی نظری

سروان علی نظری متولد سال ۱۳۶۵ بوده و 37 سال سن داشت که در اغتشاشات 1401 در ملایر در درگیری خیابانی به قتل رسید پلیس تعدادی از افراد مظنون را دستگیر کرد که در نهایت میلاد زهره وند به علت متهم اصلی قتل مجرم و قاتل شناخته شد و اعدام محکوم گردید که این حکم در 2 آذر ماه 1402 اجرا شد.

شهید نظری داری یک فرزند دختر بود.

بیوگرافی شهید علی نظری کیست و ماجرای شهادت + عکس و جزئیات

ماجرای شهادت

سروان علی نظری روز چهارم آبان ماه 1401 در حین تعقیب و گریز اغتشاشگران به فیض شهادت نائل آمد.

همچنین ببینید:

میلاد زهره وند کیست و ماجرای اعدام در زندان ملایر

حسن رضانیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با تشریح وقایع رخ داده توسط اغتشاشگران اظهار داشت: آنچه که امروز در همدان و در برخی خیابان ها توسط جریان های معاند رخداد اغتشاشاتی بود که با سرعت عمل و هوشیاری نیروهای تامین کننده امنیت مهار شد به گونه‌ای که آنها نتوانستند کاری از پیش ببرند.

فیلم جزئیات شهادت شهید علی نظری

وی با اشاره به اینکه اغتشاشگران به صورت پراکنده در برخی خیابان ها دست به خرابکاری زدند تا ناامنی ایجاد کنند افزود: در ملایر نیز شاهد برخی حرکات اراذل و اوباش بودیم.

همچنین ببینید:

بیوگرافی شهید سردار علی طاهری در زنجان کیست
بیوگرافی سرباز شهید محمد آتش زایی ماجرای شهادت
فیلم کامل جشن تولد شهید آرمان علی وردی بر سر مزارش را ببینید

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان ادامه داد: در این شهرستان هنگامی که نیروهای تامین کننده امنیت در حال تعقیب و گریز اراذل و اوباش و برخی اغتشاشگران بودند، آنها شروع به تیراندازی کردند که بر اثر آن یک تن از نیروهای تامین کننده امنیت مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به شهادت رسید.

بیوگرافی شهید علی نظری کیست و ماجرای شهادت + عکس و جزئیات

پس از این اتفاق با تلاش‌های صورت گرفته عامل شهادت شهید نظری بازداشت و در دادگاه محاکمه شد. اوایل سال ۱۴۰۲ بود که دادگاه همدان رای به قصاص عامل شهادت شهید نظری داد.

در پی صدور این رای با درخواست متهم و وکیل، پرونده برای تجدیدنظرخواهی به دیوانعالی کشور ارسال شد. با ارجاع پرونده در دیوانعالی کشور و بررسی آن در یکی از شعب دیوان، در نهایت قضات رسیدگی‌کننده رای دادگاه بدوی را تائید کردند و پرونده در حال طی تشریفات قانونی برای ارسال و اجرای حکم به دادگستری کل استان همدان است.

بیوگرافی شهید علی نظری کیست و ماجرای شهادت + عکس و جزئیات

دستگیری متهمان

به گفته مسئولین ارشد، دستگیری قاتل پاسدارامنیت شهید علی نظری کمتراز ۱۲ ساعت توسط نهادهای اطلاعاتی و امنیتی استان همدان به انجام رسید؛ به نوعی که در یک کار اطلاعاتی و امنیتی استان پنج نفر از عوامل ترور سرگرد پاسدار شهید علی نظری دستگیر و بازداشت شدند و ۴ نفر دیگر شناسایی و پیگیری جهت دستگیری آنها در دستور کار قرار دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *