بیوگرافی مهدی طارمی و همسرش و پدر و مادرش +عکس ازدواج و خانواده

بیوگرافی مهدی طارمی فوتبالیست + عکس اینستاگرام مهدی طارمی و سوابق و سن و محل تولد و ازدواج و ماجرای عاشقانه با سحر قریشی و تیم ها و باشگاه ها و خوانده و پدر فوتبالیست را در مجله شبونه بخوانید.

مهدی طارمی بازیکن بوشهری کمتر کسی باور میکرد که اینقدر سریع پیشرفت کند که در جمع بهترین های اروپا قرار بگیرد او نشان داد که دارای استعداد زیادی است که در ایران به خوبی شرایط برایش فراهم نبود و با حضور در پرتقال توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین های جهان نشان دهد.

بیوگرافی مهدی طارمی و همسرش و پدر و مادر و خواهرش و قد +عکس

بیوگرافی مهدی طارمی فوتبالیست

فوتبالیست ایرانی در 27 تیر 1371 در بوشهر به دنیا آمده و ملی پوش فوتبال ایران است.
تحصیلات دانشگاهی ندارد و بعد از به طور جدی وارد رشته فوتبال شده و فعالیتهای رسمی خود را آغاز کرده است
پدرش از فوتبالیست های حرفه ای قدیم بوده و یک خواهر و یک برادر نیز دارد.

بیوگرافی مهدی طارمی و همسرش و پدر و مادر و خواهرش و قد +عکس

سوابق تیمی و باشگاهی

فوتبال را از زمین های خاکی در محله شروع کرده و از کودکی زیر نظر پدرش که از فوتبالیست های قدیمی و بازیکنان فوتبال با سابقه شهر شان بود آموخته است
اولین تیمی که به طور حرفه ای به آن پیوست تیم جوانان برق بوشهر بوده و سپس در تیم های ورزشی برق بوشهر و حیات بوشهر به عضویت درآمد.سردار آزمون

بیوگرافی مهدی طارمی و همسرش و پدر و مادر و خواهرش و قد +عکس

عکس شخصی مهدی طارمی

در رده بزرگسال در تیم های ایرنجوان بوشهر و شاهین توپ زد و درخشش خوبی را با گلزنی در میادین فوتبال به نمایش گذاشت.

بیوگرافی مهدی طارمی و همسرش و پدر و مادر و خواهرش و قد +عکس

مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس

از سال ۹۳ با معرفی علی دایی رسما به مدت دو سال به تیم پرسپولیس پیوست و با زدن 55 گل در باشگاه قرمز پوشان به عنوان بهترین گلزن تاریخ این باشگاه معرفی شد و دو بار عنوان آقای گل را به خود اختصاص داده است.

پدر و مادر مهدی طارمی فوتبالیست

مهدی طارمی ملی پوش فوتبال ایران

بعد از گلزنی ها و بازی خوب و درخشش در پرسپولیس توجه کارلوس کی‌روش را به خود جلب کرده و از سال ۹۴ به تیم ملی پیوست و به عنوان مهاجم در تیم ملی ایران به میدان رفت.بیوگرافی مهدی طارمی

بیوگرافی مهدی طارمی فوتبالیست + عکس اینستاگرام مهدی طارمی و سوابق

اینستاگرام مهدی طارمی

از دیگر باشگاه هایی که تاکنون در آن عضو بوده می توان به برق بوشهر، حیات بوشهر ،برق بوشهر
شاهین بوشهر، پرسپولیس تهران، الغرافه، تیم ملی، جوانان ایران، امید ایران، ریزه اسپور ترکیه

بیوگرافی مهدی طارمی فوتبالیست + عکس اینستاگرام مهدی طارمی و سوابق

محرومیت و باشگاه ریزه اسپور

حواشی زیادی را در باشگاه پرسپولیس و تیم ملی داشته پیوستن ناگهانی به ریزه اسپور ترکیه جنجال‌های زیادی را برای این باشگاه و خودش ایجاد کرد .

بیوگرافی مهدی طارمی فوتبالیست + عکس اینستاگرام مهدی طارمی و سوابق
بیوگرافی مهدی طارمی ،وی به مدت کوتاهی با باشگاه ریزه اسپور ترکیه به توافق رسید، اما بعد از چند ماه پشیمان شده دوباره به پرسپولیس برگشت.
وی پس از ماجرای ریزه اسپور ترکیه، چهار ماه محروم شد و باشگاه پرسپولیس نیز جریمه شده و مبلغی به ریزه اسمور پرداخته و از نقل و انتقالات محروم شد.
تیم فعلی او الغرافه قطر است و از سال ۹۶ با این تیم عربی همراه شده است.

بیوگرافی مهدی طارمی فوتبالیست + عکس اینستاگرام مهدی طارمی و سوابق

ازدواج و همسر و ماجرای سحر قریشی

بیوگرافی مهدی طارمی می‌خوانیم که به مجرد است و هنوز به طور رسمی ازدواج نکرده است اما حواشی زیادی برای پیوند بازیگر مشهور
کشورمان سحر قریشی به وجود آمد و فیلم لو رفته از خرید آن ها در مرکز خرید نشان از رابطه دوستی و عاشقانه آنها می داد.

ازدواج و خبرهای ازدواج با سحر قریشی تا مدتها سوژ خبری بود.

بیوگرافی مهدی طارمی فوتبالیست + عکس اینستاگرام مهدی طارمی و سوابق
هنوز هیچ کدام از این دو چهره های مشهور ازدواج و رسمیت روابط خود را تایید و یا تکذیب نکردند.

در جام ملت های آسیا 2019 ایران تا مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد اما از رفتن به مرحله بعد بازماند و کیروش نیز بعد از شکست از تایم ملی ایران خداحافظی کرد.

رابطه با سحر قریشی

سحر قریشی که عکس‌هایش با مهدی طارمی لو رفت و برایش حاشیه‌های فراوانی درست شد، در شبکه‌های اجتماعی متنی را به اشتراک گذاشت که می‌تواند از ماجرای لو رفتن عکس‌ها رمزگشایی کند.

مهدی طارمی سحر قریشی

این بازیگر نوشت: «زخم‌های امروزمان جواب لطف‌هایی است که چشم بسته به دیگران کردیم… مراقب آدم‌های کوچک اطراف‌تان باشید. آن‌ها با شما دنیای‌شان را می‌سازند و چیزی برای از دست دادن ندارند، چون به خدا ایمان ندارند.»

بعضی‌ها تصور کردند این متن متلک به طارمی است، اما به‌نظر می‌رسد قریشی به دوستی طعنه زده که تصاویر را لو داده است. گویا یک بازیگر تازه‌کار که از دوستان نزدیک سحر بوده و حالا دیگر ردی از او در صفحه قریشی نیست، متهم است به لو دادن تصاویر خصوصی این بازیگر و مهدی طارمی…

درباره این بازیگر گفته می‌شود او با یکی از بازیکنان فعلی پرسپولیس در ارتباط بوده و مدت کوتاهی هم دوست صمیمی سحر قریشی بود، به حدی که حتی به اپل‌آی‌دی او دسترسی داشته است!

بیوگرافی مهدی طارمی و همسرش و پدر و مادر و خواهرش و قد +عکس

طارمی درباره این گل و شادی پس از آن می گوید:

توپ را برداشتم گفتم مادر دعایم کن شرمنده نشوم. حتی یکی از بچه ها که یادم نیست کدام بود به من گفت دیوونه بازی درنیاری چیپ بزنی. گفتم اتفاقاً می خواهم چیپ بزنم. نقشه چیپ را از چند روز قبل کشیده بودم.دو شب قبل از بازی یکی از دوستانم منزل ما بود. داشتیم با هم نقشه می کشیدیم چه کار کنیم لطف عربستانی ها را تلافی کنیم! (خنده) گفتم یا باید با قیچی برگردان گل بزنم یا اگر پنالتی شد چیپ بزنم. آنهایی که باید بدانند منظورم چه بود، می دانند. یادمان نرود من هم یک ایرانی هستم. کسی حق ندارد به هموطن من توهین و جسارت کند.

بیوگرافی مهدی طارمی و پدرش عکس

جایزه  مهدی طارمی برترین مهاجم لیگ ایران

طارمی 26 اردیبهشت 1394 برای اولین بار به تیم ملی ایران توسط کیروش دعوت شد.طارمی در جشن برترین های لیگ برتر چهاردهم (93–94) به عنوان برترین مهاجم لیگ ایران انتخاب شد. او در این مراسم در چهار رشته از جمله مرد سال فوتبال ایران که قاسم حدادی فر موفق به دریافت آن شد، کاندیدای دریافت جایزه بود.

امیر تتلو و مهدی طارمی

حذف از تیم ملی به دلیل انتقاد از اسکوچیچ

شگفت آور است که موفق ترین لژیونر کنونی فوتبال ایران جایی در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران نداشته باشد. ستاره پورتو که اخیرا برترین بازیکن ماه پرتغال شده از سوی اسکوچیچ نامش خط خورد.

دلیل این امر شاید این توئیت مهدی طارمی باشد: «باید عرض کنم که بازیکنان ایرانی علاوه بر تکنیک فردی و جنگندگی و … از لحاظ دانش فوتبال و تاکتیک خیلی درک بالایی دارند ولی متاسفانه مشکلات جایی دیگر است. زنده‌باد ایران.»

طارمی این توئیت را در واکنش به انتقادات اسکوچیچ از تاکتیک پذیری بازیکنان ایران زده بود و حالا به نظر می رسد همین توئیت باعث شد قلم قرمز روی نامش کشیده شود.

در نهایت مهدی طارمی از سرمربی تیم ملی ایران عذرخواهی کرد و آنها اشتی کردند.

روزه گرفتن مهدی طارمی

مهدی طارمی که در تیم پورتو پرتغال بازی میکند در ماه مبارک رمضان اقدام به روزه گرفتن کرد که مورد حمایت سرمربی این تیم قرار گرفت.

سرخیو کونسیسائو در نشست خبری این مسابقه در خصوص روزه گرفتن طارمی و دیگر مسلمان پورتو صحبت و از روزه داری آنها حمایت کرد.

سرمربی پورتو گفت: من خودم یک کاتولیک هستم و روزه می‌گیرم. دیروز 20 کیلومتر را ناشتا و بدون اینکه غذایی بخورم، دویدم. درست است. ارزش‌هایی وجود دارد که انسان را رشد می‌دهد. موقعیت‌هایی که فراتر از کمبود لحظه‌ای غذا است. این لحظات ما را در بازی قوی‌تر می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.