عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)

عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر) را به مناسبت فرا رسیدن فصل زمستان در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری

شب آخر فصل پاییز در کشورمان سالهاست که توسط خانواده های ایرانی جشن گرفته میشود و سنت دور هم جمع شدن را برگزار میکنند.

عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)

شبی که به آن طولانی تین شب سال گفته میشود و بعد از آن روزها کوتاه و شبها طولانی تر میشود.

در این شب مردم ایران و برخی از نقاط خاور میانه با برپایی جشن به استقبال زمستان میروند.

یکی از سنت های شب چله یا شب یلدا دورهمی های خانواده ها بوده که در کنار سفره نشسته و با خوردن خوراکی های مختلف کام خود را شیرین میکنند.

عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)

شاهنامه خوانی و فال حافظ گرفتن یکی از آئین های ایرانیان در این شب است. در شب چله بیش از هر زمان دیگری شعرهای حماسی شاهنامه و شعرهای عاشقانه حافظ خوانده می شود و با آرزویی در دل، تفال بر دیوان حافظ زده می شود. این سنت شیرین هرسال با لذت و گرمی خاص تر و بهتری از سال های گذشته برگزار می شود.

چندی سالیست که شبکه های اجتماعی در کشورمان رونق فراوانی داشته است و کاربران در این شبکه های فعالیت های گسترده ای دارند.

عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)

بسیاری از کاربران تصاویر سفره آرایی شب یلدا را بر روی پروفایل خود قرار داده و یا در اینستاگرام استوری میکنند تا دیگران را از سلیقه خود با خبر کنند.

اما ممکن است برخی از مردم به دلیل مشغله های کاری نتوانند که سفر آرایی کند ولی نباید از دیگران جا بمانید به شما پیشنهاد میکند از تصاویر زیر به عنوان سفره های خود نام ببرید و هرکدام که بیشتر به سلیقه شما نزدیک تر است را بر روی پروفایل خود قرار داده و یا در اینستاگرام استوری کنید.

عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر) مدل میوه آرایی شب یلدا عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)مدل های زیبای میوه آرایی شب یلدا عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)

مدل تزئین سفره یلداییعکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)

مدل های شیک تزئین میوه

عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)مدل های شیک تزئین میوه آرای شب یلدا عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)مدل های شیک تزئین میوه آرای شب یلدا عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)مدل های شیک تزئین میوه آرای شب یلدا عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر) عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر) عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر) عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)عکس سفره شب یلدا برای پروفایل و استوری (تصاویر)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *